sky
lift

Незвичайні моделі ліфтів

Пройшли ті часи, коли ліфти оснащувалися типовими кабінами і вважалися всього лише зручним засобом переміщення пасажирів з поверху на поверх. Сьогодні найбільші інженерні компанії світу працюють над створенням ліфтів нового покоління. Інноваційні підйомники вражають уяву унікальними конструктивними особливостями і оригінальним дизайном.

Пропонуємо порівняти ліфти, які отримали світову популярність завдяки своїм нестандартним характеристикам.

Самі незвичайні конструкції ліфтів

 

Гірський ліфт – європейський рекордсмен по висоті.

Підйомник встановлений біля мальовничої гори Бургеншток в Швейцарії. Ліфт призначений для швидкого підйому туристів на оглядовий майданчик, розташований на висоті понад 150 метрів.

 

 

 

 

 

 

Найвищий швидкісний ліфт.

У 2002 році на схилі стрімкої скелі Чжанцзяцзе в Китаї побудований «ліфт драконів» зі скляною кабіною. Підйомник встигає перемістити до вершини гори на висоту 330 метрів 1380 людей за годину.

 

 

 

 

 

Ліфт в акваріумі.

У берлінському готелі Radisson SAS Hotel побудований величезний циліндричний акваріум діаметром 11 метрів і висотою 25 метрів. Усередині цього гіганта переміщається ліфт з абсолютно прозорими стінками.

 

 

 

Ліфт в «Воротах Заходу»

 

Ліфт в «Воротах Заходу»

Цей незвичайний ліфт проходить всередині головної визначної пам’ятки Сент-Луїса – великий арочної конструкції. Пасажири сідають в п’ятиміську кабіну яйцеподібної форми і за 4 хвилини піднімаються до оглядового майданчику, розташованому на вершині арки.

 

 

 

 

Ліфт-куля.

Ліфт-куля.

У Стокгольмі є гігантська куляста будівля Глобен-Арена. Діаметр сфери досягає 110 м, висота – 85 м. По поверхні споруди переміщається кулястий ліфт. Напрямними служать надійні металоконструкції.

 

 

 

 

Судоподъемник в Шотландии.

 

Суднопідіймач в Шотландії.

Підйомник під назвою «Фолкеркське Колесо» побудований в 2002 році. Це унікальна, що не має аналогів в світі обертаюча конструкція, призначена для переміщення суден між каналами. Висота підйому – 24 метри, кут обертання колеса – 180 градусів.

Самий лякаючий ліфт.

В одній з високих веж Окленда, Нова Зеландія, встановлений ліфт зі скляною підлогою. Любителі екстремальних відчуттів піднімаються на висоту 328 метрів за 40 секунд. Під ногами відкривається дивовижний і страхітливий вигляд, створюється ефект падіння в прірву.

 

 

 

 

Реалізація незвичайних ідей можлива тільки за допомогою професіоналів. Якщо вам потрібно спроектувати ліфт нестандартної конструкції – звертайтеся в компанію «Скайліфт».

схожі статті