sky
lift

Монтаж ліфтів

Монтаж ліфтів
Важливе

Після проектування і придбання ліфта необхідно якісно встановити нове ліфтове обладнання. Наша компанія “Скайліфт” виконує роботи по монтажу, запуску та подальшого гарантійного обслуговування ліфтів.

Вибір ліфтового обладнання – непростий процес, що складається з декількох дуже важливих етапів, що впливають на кінцевий результат.

Готові замовити?
Залишити заявку
Як ми
працюємо?

Як ми працюємо?

  1. Перший дзвінок менеджеру компанії «Скайліфт» зазвичай присвячений збору всієї необхідної інформації по цікавлять Вас, що стосуються функціонального призначення ліфта, ескалатора, траволатора і підйомника. Спеціаліст запропонує оптимальне рішення щодо можливості монтажу та обслуговування котеджних, пасажирських, вантажних і панорамних ліфтів для Вашого будинку. Також ми Вам запропонуємо набір додаткових опцій, які спростять і полегшать експлуатацію і монтаж ліфтів.
  2. Кожна категорія ліфтового обдаднаяння може включати в себе стандартну версію, дизайн і обладнання,  також може бути оснащена додатковим обладнанням. У разі, якщо клієнт зацікавлений в спеціальному дизайні, наша компанія виготовить індивідуальне замовлення.
  3. Після остаточного узгодження конструкції та комплектації підписується договір, в якому фіксуються вартість нового ліфта, гарантійні зобов’язання і терміни поставки (від 60 календарних днів).
  4. Технічне обслуговування має на меті забезпечення безпечної експлуатації ліфтів. Наша компанія пропонує будь-які зручні для клієнта форми сервісу – часткове, повне і періодичне технічне обслуговування. Гарантія на ліфт надається терміном від п’яти років, на монтаж – два роки. Наша мережа мобільного сервісної служби забезпечує оперативне реагування на зміни в роботі ліфтового обладнання. У разі необхідності наш черговий механік прибуде на об’єкт протягом півгодини.

Пропонована компанією продукція успішно пройшла сертифікацію в Європі і повністю відповідає стандартам (ISO 9001) безпеки і якості. Ми представляємо продукцію компаній – визнаних європейських лідерів на ринку ліфтів і підйомників.

Зусилля компанії націлені на те, щоб сучасний ліфт був не тільки технічним інструментом для вертикального транспортування людей і вантажів, а й був гідним архітектурним елементом будівлі. У постійному пошуку нових можливостей і технічних рішень компанія успішно реалізовує найостанніші досягнення сучасної технічної думки. Монтаж ліфтів став швидким і надійним. У дизайні ліфтів використовуються сучасні оздоблювальні матеріали, розраховані на багаторічну експлуатацію.

 

 

Зв’язатися з нами просто – достатньо зателефонувати за номером (044) 337-04-66. Ми готові надати комерційну пропозицію протягом доби після Вашого дзвінка.

Також ми маємо всі сертифікати на ліфтове обладнання, яке встановлюємо.

Замовити консультацію
фахівця
Заповніть форму і ми зв'яжемося з вами
Можливо Ви все ще не визначилися який ліфт купити для вашого будинку або офісної будівлі.
Заповніть форму і наш фахівець допоможе підібрати ліфтове устаткування або проконсультує Вас абсолютно безкоштовно.