sky
lift

Ліфт без машинного приміщення

Компанії ТОВ «Скайліфт» впроваджує інноваційні технічні рішення в сфері ліфтової індустрії. Ми здійснюємо продаж ліфтів MRL без машинного приміщення.

Це обладнання зробило революцію в галузі. Надійні, потужні ліфтові системи MRL не займають багато місця: для технічного обладнання та системи управління не потрібно виділяти додаткове приміщення.

Принцип роботи ліфта без машинного приміщення

Область застосування таких ліфтів дуже широка: вони встановлюються в житлових будинках, офісах, виробничих будівлях, лікарнях. Ліфт приводиться в рух синхронним безредукторним електродвигуном – це легке і компактне пристрій монтується безпосередньо на конструктив кабіни. Вантажопідйомність варіюється в широких межах – від 400 до 2500 кг. За індивідуальним запитом даний діапазон може бути розширений.

Переваги ліфта без машинного відділення

  • Економія простору. Все обладнання розміщується в межах шахти ліфта.
  • Економна витрата енергії. Енергоспоживання знижено на 30-50% в порівнянні зі звичайними пасажирськими ліфтами.
  • Відсутність вібрацій і неприємного шуму. Сучасні безредукторні двигуни відрізняються безшумністю і плавністю роботи.
  • Простота монтажу та обслуговування. Ліфти без машинного приміщення монтуються і обслуговуються з меншими затратами.
  • Безпека, надійність. Кабіна оснащується системою захисту від аварійних ситуацій і забезпечує автоматичну евакуацію пасажирів при перебоях живлення.
  • Точність зупинки. Безредукторна система мінімізує перепад рівнів підлоги ліфта і приміщення.
  • Екологічність. Ліфтове устаткування MRL працює без застосування машинного масла.

Вартість ліфта без машинного відділення

Остаточна ціна ліфта без машинного відділення залежить від багатьох чинників і розраховується в індивідуальному порядку. Установка і обслуговування такого механізму здійснюється з меншими затратами праці в порівнянні зі звичайними пасажирськими ліфтами. Вибираючи ліфт з безредукторним двигуном, ви купуєте надійне, просте в експлуатації обладнання і при цьому економите на монтажі та виконанні профілактичних робіт.

Для замовлення послуг проектування, продажу, монтажу, обслуговування ліфтів без машинного відділення телефонуйте або пишіть консультантам нашої компанії. Ось відео з місця нашої роботи по установці ліфта без машинного відділення.

Для оформления заказа или получения профессиональной консультации по вопросам приобретения лифтов свяжитесь с нашим менеджером по телефону
067 807-05-11
інші ліфти