sky
lift

Виробники

Ліфти

На світовому ринку представлені ліфти різних брендів та модифікацій. Але всі ліфтові системи об’єднує одне: вони повинні безпечно і комфортно переміщати (піднімати і опускати) людей і вантажі.

Вибрати ліфт буває непросто. Щоб полегшити завдання покупцям, ми в нашому магазині представляємо тільки ту продукцію, в якій впевнені.

Топові виробники ліфтового обладнання

У число топових компаній, що виробляють ліфти, які є безпечними і надійними в експлуатації, входять наступні 10 промислових гігантів:

Всі ліфти цих виробників, як правило, поставляються з повною електричною розводкою і з вказівками щодо монтажу. Встановлювати ліфтові системи повинні сертифіковані фахівці.

Купити підйомне устаткування топових виробників в Україні можна через наш мультибрендовий магазин. Наша пропозиція – багатий вибір моделей ліфтів на будь-який смак і під конкретні потреби. Всі моделі, які є в наших каталогах, можна замовити з доставкою по Києву і в інші міста. До замовлення доступні і недорогі системи, і ліфти класів Бізнес і Преміум. Ми намагаємося підтримувати оптимальне поєднання ціни та якості пропонованої продукції.