sky
lift

Ремонт ліфта

Ремонт ліфта
Важливе

Комплекс технічних заходів, спрямований на виправлення, заміну елементів і вузлів підйомного обладнання, а також інші роботи, що виконуються для приведення ліфтів в допустимий для експлуатації стан, називаються ремонтом.

Готові замовити?
Залишити заявку
Ремонт
ліфта

Вартість ремонту ліфтового обладнання кожен раз розраховується індивідуально в залежності від кількості та складності робіт, а також цін використовуваних запчастин. Технічний стан ліфта, нормативи ДБНА і документи заводу-виробника визначають необхідність і порядок ремонту.

У будь-якому випадку, щоб підйомник функціонував без перебоїв і безпечно, необхідно регулярно його обстежити і періодично виконувати планово-попереджувальні ремонти. Вони допомагають тривалий період часу уникати складніших і витратних робіт.

Види ремонтів

  1. Періодичні планові. Періодичні ремонти виконуються в рамках технічного обслуговування при планових оглядах. Частота техоглядів регулюється призначенням і частотою експлуатації ліфта. Вони можуть виконуватися щомісяця, 1 раз в квартал, на півроку і рік. Це не найдорожчі ремонти.
  2. Поточні. Кожна деталь, вузол, механізм має свій експлуатаційний термін. При його наближенні монтер планує поточний ремонт або заміну для відновлення функціональності ліфта без тривалого простою. Ціна такого ремонту залежить від вартості замінного елемента.
  3. Екстрені в разі аварії. При ЧП, коли обладнання зупинилося, особливо разом з пасажирами, наші майстри виїжджають протягом 5 хвилин після зв’язку застрягли з диспетчером. Вони звільняють людей не більше ніж через півгодини і виконують аварійний ремонт. Передбачити заздалегідь вартість цих робіт нереально, адже поломка може бути результатом вандалізму або крадіжки.
  4. Відновлювальні:
    1. капітальний ремонт передбачає відновлення роботи ліфтового обладнання: значного вузла або механізму. Замінюється весь елемент або тільки частина його деталей;
    2. модернізація – це перетворення підйомного обладнання. У ньому може замінюватися майже все, крім напрямних і противаг. В рамках модернізації ліфт вдосконалюється, набуває нових, сучасні характеристики: збільшується його вантажопідйомність, може помінятися призначення, розширюється шахта і / або прорізи дверей, замінюється кабіна, монтуються системи відеоспостереження, освітлення, опалення, іонізації і кондиціонування. Це найдорожчий вид ремонту. Однак він обходиться дешевше повної заміни ліфта.

Ціна ремонту ліфта

Ціну ремонту можна визначити після аудиту стану ліфта нашим фахівцем, який готовий виїхати для експертної оцінки абсолютно безкоштовно. Ремонт коштуватиме вам дешевше якщо ліфт стоїть на обслуговуванні і проходить періодичний огляд стану фахівцем.

У компанії “Служба ліфтів” ви можете замовити в Києві будь-який вид ремонту пасажирських, вантажних, автомобільних, медичних, котеджних та будь-яких інших ліфтів за доступною ціною. Ми працюємо оперативно, з гарантією і високою якістю.

Замовити консультацію
фахівця
Заповніть форму і ми зв'яжемося з вами
Можливо Ви все ще не визначилися який ліфт купити для вашого будинку або офісної будівлі.
Заповніть форму і наш фахівець допоможе підібрати ліфтове устаткування або проконсультує Вас абсолютно безкоштовно.