sky
lift

Швидкісний ліфт

Одне з основних напрямків ТОВ «Скайліфт» – продаж швидкісних ліфтів від провідних світових виробників. Наші фахівці надають послуги установки, наладки, обслуговування та проектування ліфтових систем для висотних будівель.

Швидкісний ліфт дозволяє переміщати людей і вантажі між поверхами висотних будівель за мінімальний проміжок часу. Це складне устаткування, до надійності якого пред’являються підвищені вимоги. Монтаж і обслуговування таких систем важливо довіряти професіоналам з великим досвідом роботи.

характе
ристики

Технічні характеристики швидкісних ліфтів

Швидкісні ліфти встановлюються в великих бізнес-центрах, готелях і елітних житлових багатоповерхівках. Швидкість переміщення залежить від поверховості будинку. У будівлях, що мають 15-30 поверхів, ліфт переміщається зі швидкістю до 4 м/с. Найшвидші підйомні механізми встановлюються в хмарочосах. Для порівняння, швидкість стандартного ліфта в житловій багатоповерхівці не перевищує 1-2 м/с.

Високі швидкісні показники досягаються за рахунок спеціальних технічних заходів по стабілізації просторового положення кабіни і усунення ефекту вібрації.

  • Розгін ліфта спрощується системою подолання опору повітря.
  • Плавність переміщення забезпечується безредукторним приводом.
  • Ліфт оснащується посиленим тросом, який здатний витримати вібраційні коливання.
  • Кабіна має обтічну аеродинамічну форму.
  • Безударна зупинка забезпечується вдосконаленим гальмівним механізмом.

Як працює швидкісний ліфт?

Рух ліфта контролюється інтелектуальної комп’ютерною системою. Режим плавного старту і поступового уповільнення регулюється в автоматичному режимі. Для зниження негативних акустичних ефектів ліфт обшивається звукоізоляційним матеріалом. Кабіна оснащується системою стабілізації тиску повітря для зниження дискомфорту людей під час швидкого переміщення між поверхами. Кабіна герметична, параметри мікроклімату регулюються в автоматичному режимі. Ліфт оснащений посиленим захистом від аварійних ситуацій. У разі виникнення неполадок кабіна зупиняється і переміщається на найближчий поверх для евакуації пасажирів.

Ціна швидкісного ліфта залежить від його габаритів, вантажопідйомності і швидкісних характеристик. Зв’яжіться з нами, заповнимо форму нижче і ми виконаємо індивідуальний розрахунок вартості в залежності від наданих вами вихідних даних.

Для оформления заказа или получения профессиональной консультации по вопросам приобретения лифтов свяжитесь с нашим менеджером по телефону
067 807-05-11
інші ліфти