sky
lift

Наша фішка – нестандартні рішення

На відміну від інших ліфтових компаній, що займаються типовими підйомниками, ми спеціалізуємося на індивідуальних рішеннях, розробляємо і встановлюємо нестандартні ліфти.

До нас звертаються клієнти в таких випадках, коли торговельну будівлю вже встановлено, і до нього потрібно прилаштувати ліфт; підйомник знадобився в приватний будинок для людини з інвалідністю, ліфтом хочуть оснастити 4 – 6 поверховий житловий будинок і т. д.

Повний комплекс послуг

Нашим особливим перевагою виступає можливість для замовника отримати в одному місці повний комплекс індивідуальних послуг. Отримавши завдання, наші фахівці розробляють проект, підбирають обладнання і виробника за можливостями і запитам клієнта.

 

Всі роботи ми виконуємо дуже оперативно: від оплати замовлення до його виготовлення за проектом і постачання ліфта проходить до 3-х місяців, і місяць потрібно на установку і здачу в експлуатацію ліфта. За цей час ми створюємо індивідуальні креслення, самостійно узгоджуємо дозвільну документацію у відповідних організаціях, доставляємо обладнання, виконуємо його монтаж і вводимо в експлуатацію.

 

Наші можливості

Для нас нет не подоланні проблем. Навіть в складних ситуаціях ми знаходимо рішення. Тому до нас звертаються в таких ситуаціях:

 • коли потрібно в будинку зробити ліфт, щоб спуститися на нульовий поверх в гараж;
 • замовник хоче елітний ліфт з рідкісною дорогим оздобленням;
 • в дворівневу квартиру;
 • в готовий будинок, де ліфт не був передбачений і немає місця для шахти;
 • для людини з інвалідністю.

Зупинимося детальніше на наших можливостях.

 

 1. Ліфти малої поверховості. У нас можна замовити як елітні ліфти Schindler (Швейцарія), KONE (Фінляндія), Otis і Orona (Іспанія), так і більш доступні китайські або турецькі підйомники для квартир в 2 рівня, котеджів в 2 – 3 поверхи або малоповерхових житлових будинків по 4 – 6 поверхів.
 2. Автомобільні ліфти. У нашій компанії ви можете купити спеціальні підйомники для автомобілів, які не потребують МО і приямках. Вони ідеально підходять для організації та економії простору в автосалонах і сервісах, підземних гаражах, стоянках та паркінгах, а також дозволяють піднімати і опускати техніку, і інші вантажі в складських приміщеннях і промислових будівлях.
 3. Ліфти для людей з інвалідністю. Люди похилого віку і ті хто, які втратили здатність ходити після аварії, інваліди-колясочники з дитинства – у всіх різні потреби, житлові умови і фінансові можливості. У нас є безліч варіантів для вирішення індивідуальних проблем:
 • міні-платформи і крісла, що піднімають по сходах;
 • міжповерхові підйомники без шахт;
 • великі платформи для підйому в під’їзд, переміщення між поверхами в житлових і громадських будівлях, на ж / д станціях і в аеропортах;
 • пристосування для спуску в басейн;
 • зовнішні панорамні підйомники і т. д.

 

схожі статті