sky
lift

Ліфт для пентхауса

Кому цікаві ліфти для пентхауса? У Києві, Дніпрі, Одесі, Львові, Харкові – в кожному обласному місті України в середовищі багатих людей затребувані пентхауси – елітні будинки, розташовані на дахах висоток або багатоповерхівок. Саме для цих будинків рекомендуємо ставити малогабаритні ліфти з не великою вантажопідйомністю, але безліччю обробок для найвимогливіших замовників.

Вимоги до підйомника для пентхауса

До ліфтів для елітного житла пред’являються підвищені вимоги, адже без цього обладнання дістатися додому у власників мінімальні шанси. Основними вимогами є:

  • приватність і безпеку власника пентхауса. Так як пентхаусів, який займає цілий поверх, зазвичай володіє один господар (сім’я), він має повне право користуватися ліфтом індивідуально, без доступу до нього сторонніх осіб;
  • безшумність. Дуже часто машинне приміщення підйомника розташовують на самому верху будівлі, тому важливо, щоб обладнання працювало тихо і не заважало мешканцям пентхауса.
Лифт для пентхауса 

Ліфт для пентхауса 

Конфіденційність та безпека пентхауса

Перша вимога забезпечується двома шляхами:

  • будівництвом індивідуального ліфта, який має тільки дві зупинки – на першому поверсі і останньому. В такому випадку краще всього, якщо і вхід в цей під’їзд буде окремий, не доступний для сторонніх. Це найкраще, але рідкісне рішення, так як має бути спочатку запланованим. Установка в готовому будинку також можлива, якщо це покаже технічна експертиза. Але вартість ліфта буде високою, хоча підйомник підберуть з немічним двигуном і малою вантажопідйомністю;
  • зі спеціальним пристроєм з ключем або кодом, що дозволяє завдяки системі шифр-ключ потрапляти в пентхаус тільки людей з відкритим доступом. Це економ варіант.

Безшумність

Гарантована тиша – одна з ознак елітного житла. Тому шум підйомного обладнання в пентхас не повинен доноситися. Щоб цього не відбувалося, пропонуються кілька варіантів вирішення:

  • розміщення машинного приміщення в приямку під першим поверхом;
  • перенос МП не покрівлю будівлі;
  • застосування інноваційних безшумних приводів для ліфтового обладнання.

Важливо уточнити, що тільки перший спосіб зовсім усуває проблему, в інших випадках необхідно ще і використання звукоізоляційних матеріалів.

 

Технічна документація

Якщо ви придбали в багатоповерхівці останні поверхи створюєте своє житло, то як би не вирішували ліфтову проблему (продовженням шахти існуючого підйомника або зведенням індивідуального ліфта) в будь-якому випадку вам буде потрібно технічна експертиза і проектна документація.

Ми допомагаємо вирішити всі ці питання оперативно і з високою якістю!

 

Для дуже вимогливих замовників ми можемо поставити авто-ліфт
в пентхаус аналогічний цьому

Авто лифт в пентхаус

Авто-ліфт в пентхаус

схожі статті