sky
lift

Огляд виробників ліфтів

Від підйомного обладнання, встановленого в будівлі, залежить його престижність. Тому питання, хто виготовив ліфт, сьогодні дуже важливий. Давайте познайомимося з виробниками підйомників, які ми встановлюємо.

Wittur (Німеччина)

Велика міжнародна корпорація Wittur – один зі світових лідерів в сфері ліфтових підйомників. Її ліфти і запчастини затребувані вже 40 років завдяки високій якості, надійності і комфортності.

У нас можна придбати не тільки сертифіковані сучасні підйомники традиційних і нестандартних розмірів, а й окремо комплектуючі (кабіни, стулки, системи безпеки і т. Д.) Для ліфтів ТМ Wittur та інших європейських виробників.

SKG Metallschneider GmbH (Німеччина)

Компанія SKG Metallschneider GmbH реалізує свою продукцію в понад 100 країн світу. В її асортименті широкий спектр підйомників від пасажирських до вантажних. Але основна спеціалізація цього виробника вже більше 46 років на вантажному устаткуванні.

Це малі і стандартні електричні вантажні підйомники вантажопідйомністю 5 – 1000 кг. Найвища якість – основа виробництва SKG, тому компанія ще в 60-х роках двадцятого століття стала працювати по сертифікації TUV.

Movilift (Італія)

Виробник Movilift відомий не тільки в Європі, його продукція активно використовують на Близькому Сході, в африканських і азіатських країнах. На сьогодні вже реалізовано понад 1000 ліфтових проектів.

В асортименті цієї європейської компанії: пасажирські ліфти і спеціалізоване обладнання для інвалідів-візочників, ескалатори та електротехнічне обладнання, а також комплектуючі для ремонту і модернізації ліфтів.

IGV (Італія)

Компанія IGV на європейському ліфтовому ринку з 1966 року. Вона виробляє високоякісні підйомники і комплектуючі, постійно розширює свою виробничу сферу і є першою італійською ліфтової компанією, що пройшла сертифікацію якості.

IGV випускає десятки тисяч ліфтів нового покоління. Це індивідуальне обладнання з вишуканим дизайном – DomusLift, Ambrogino d’Oro і SuperDomus, ліфт з мінімальними розмірами приямку і оголовка.

 

Braun (Німеччина, Китай)

Завдяки спільному німецько-китайському виробництву підйомне устаткування компанії Braun має доступну вартість, безпека, надійність і високу якість. Що особливо важливо, якщо врахувати, що ліфтова продукція цього виробника розрахована на людей з обмеженими можливостями, які прямують в інвалідних колясках.

 

Допомогти у виборі виробника або зробити розрахунок вартості для ліфта в ваш будинок або бізнес-центру зможе наш фахівець, звертайтеся

 

схожі статті