sky
lift

Панорамний ліфт

Компанія «Скайліфт» проектує, продає і встановлює панорамні ліфти для котеджів, багатоквартирних будинків, бізнес центрів і високотехнологічних будівель.

Ультрасучасна прозора кабіна з триплексного скла, чудовий огляд, не просто підйом, а захоплююче дух пригода – мова, звичайно ж, йде про панорамних ліфтах європейського виробництва, які пропонує компанія.

Панорамний ліфт не обмежений по поверховості, швидкості і вантажопідйомності і відрізняється від звичайного ліфта красивою прозорою панорамної кабіною.

Причому панорамний ліфт може бути змонтований зовні будівлі і стати архітектурною окрасою або ж всередині, наприклад, в центрі атріума. В рух підйомник може призводити гідравлічна і електромеханічна системи. У яких же випадках, який ліфт доречніше вибрати?

Панорамний
ліфт

Шахта всередині або зовні?

Залежно від того, що потрібно продемонструвати, ми встановлюємо шахту панорамного ліфта зовні, закріпивши на стіні будівлі, або всередині – в окремій шахті з колон або на внутрішній стіні.

У торгових комплексах, аеропортах, клініках, виставкових центах і промислових будівлях внутрішній ліфт з прозорою кабіною неймовірно функціональний. Проїзд в ньому краще будь-якого агітатора рекламує магазини, кафе і розважальні заклади.

Або ж замість консультанта інформує, що де знаходиться, а також дозволяє зробити безпечний огляд виробничого процесу. Зовнішні панорамні ліфти більше підходять для котеджів і багатоповерхових будинків з мальовничим оглядом навколо, а також архітектурних споруд в історичних центрах.

А ось якщо будинок вже побудовано, на перший план виходить і такий параметр, як міцність несучих стін і витривалість фундаменту. У таких ситуаціях часто стіни не розраховані на додаткове навантаження, точно, як і інженерний мережі, покрівлю та фундамент. Тому зазвичай ми рекомендуємо зовнішній панорамний ліфт.

Про привід

Ще один важливий момент: рух панорамного обладнання забезпечується двома типами приводних систем: гідравлічної або електромеханічної. Підйом за допомогою гідроциліндра здійснюється на висоту до 15 м.

Це економні ліфти, які працюють порівняно тихо. Тому для зовнішнього застосування в котеджах, і внутрішнього в будівлях, де вітається безшумність. Наприклад, в медичних центрах ми рекомендуємо встановлювати гідравлічні панорамні ліфти.

Однак якщо будівля вище 15 м підходять тільки ліфти з потужними безредукторними електричними двигунами постійного або змінного струму. Вони мають плавний хід завдяки пристрою частотного регулювання.


Для установки сучасного панорамного ліфта достатньо зв’язатися з нами за телефоном (044) 337-04-66. Компанія «Скайліфт» здійснює проектування, монтаж, гарантійне та сервісне обслуговування панорамних ліфтів. Ми готові обговорити всі нюанси поставки, обслуговування та оплати.

Для оформления заказа или получения профессиональной консультации по вопросам приобретения лифтов свяжитесь с нашим менеджером по телефону
067 807-05-11
інші ліфти