sky
lift

Пасажирський ліфт

Найбільшу потребу в якісному і продуктивному ліфтовому обладнанні відчувають багатоповерхівки житлового та адміністративного призначення. ТОВ «Скайліфт» комплексно вирішує проблему оснащення будинків безперебійно працюють підйомними механізмами.

Ми надаємо професійні послуги з продажу та встановлення пасажирських ліфтів, а також займаємося їх проектуванням і обслуговуванням. Краще підтвердження нашого професіоналізму – подяку сотень людей, які забули про застарілі аварійних ліфтах і користуються новітніми безпечними підйомними механізмами.

характе
ристики

Технічні характеристики ліфтів для багатоповерхівок

Пасажирськими ліфтами оснащуються багатоповерхові житлові будинки, офісні будівлі, готелі. Ліфт розрахований на перевезення людей і невеликих вантажів, маса яких не виходить за допустимі межі. Сучасне ліфтове обладнання для багатоповерхових будинків відрізняється безшумністю, плавним ходом і точної зупинкою кабіни. Це механізми нового покоління, які кардинально відрізняються від застарілих моделей.

  • Середня вантажопідйомність пасажирських ліфтів для багатоповерхових будинків – 400-1000 кг.
  • Швидкість переміщення – 1-2 м/с.
  • В якості приводу використовується потужний електромеханічний або гідравлічний двигун.
  • Технічне обладнання розміщується в машинному відділенні на горищі або в підвалі. Деякі ліфтові системи для багатоповерхівок не мають машинного відділення.
  • Якість обслуговування забезпечується надійним диспетчерським обладнанням з кнопкою екстреного виклику.
  • Сучасні ліфтові системи оснащуються обладнанням для відеоспостереження і антивандальним панеллю керування.
  • Ліфт має багаторівневий захист від аварійних ситуацій, завдяки якій пасажири не знають, що значить «застрягти в ліфті».

Скільки коштує пасажирський ліфт для багатоповерхівки?

Ціна пасажирського ліфта залежності від багатьох факторів: вантажопідйомністю, місткістю, швидкісними характеристиками, рівнем внутрішньої обробки. За індивідуальним замовленням ліфт для багатоповерхівки може мати як бюджетну, так і елітну внутрішню обробку. Категорично не рекомендуємо економити на вартості ліфта в багатоповерховому будинку, адже від надійності такого обладнання залежить безпека і комфорт пасажирів.

Для замовлення ергономічного пасажирського ліфта зв’яжіться з нашим фахівцем по телефону (044) 337-04-66 або заповніть форму, розміщену на сторінці нижче.

Для оформления заказа или получения профессиональной консультации по вопросам приобретения лифтов свяжитесь с нашим менеджером по телефону
067 807-05-11
інші ліфти