sky
lift

Обслуговування ліфтів

Обслуговування ліфтів
Важливе

Якщо ви шукайте компанію для постійного техобслуговування ліфтового обладнання, потрібен ремонт ліфтів, необхідно модернізувати або замінити застарілий ліфт, то ваші пошуки увінчалися успіхом. Група компаній «Служба ліфтів» – рішення всіх ваших ліфтових проблем!

Готові замовити?
Залишити заявку

Знайти сумлінну обслуговуючий персонал, доступні за цінами запчастини, надійну компанію непросто. Але ми є! І маємо великий досвід в ремонтних роботах та технічному обслуговуванні обладнання ліфтів. Ми надаємо свої послуги в Києві широкого кола постійних клієнтів. У нас тільки перевірені постачальники комплектуючих та оздоблювальних матеріалів, які зарекомендували себе як виробники високоякісної продукції і є лідерами з виробництва ліфтів і запчастин до них в Європі.

Тех-сервіс по ремонту ліфтів

Ми виконуємо такі види ремонтів будь-якого ліфтового обладнання: поточний і плановий, капітальний і аварійний. У нас ви можете придбати комплектуючі та запчастини для ліфтів, і обробку кабін за вигідною вартості. В процесі ремонту ми не просто замінюємо стару деталь на нову, а прагнемо модернізувати ліфт, підвищити його комфортність, надійність і безпеку. Наші технічні послуги можна розділити на чотири програми:

  • Цілодобове обслуговування обладнання ліфтів

У таких організаціях, як готелі, елітні житлові будинки, адміністративні будівлі, комерційні бізнес-центри, а також лікарні, санаторії та інші лікувальні установи дуже важливий безперервний контроль за роботою ліфтового обладнання. Цілодобовий ліфтовий сервіс ми забезпечуємо завдяки диспетчерській службі. Якщо сталася поломка або хтось застряг у ліфті, диспетчер моментально посилає ремонтну аварійну бригаду і проблема вирішується протягом 30 хвилин!

  • Щомісячне обслуговування

Крім аварійних ситуацій ліфтове устаткування регулярно має проходити техогляд. При укладанні договору на щомісячний сервіс, наш технік один раз в тридцять днів перевірять працездатність ліфтового обладнання. У процесі роботи він діагностує стан ліфтової кабіни, шахти, електродвигуна, редуктора, дверних стулок і інших елементів ліфтової системи. Потім він прочищає і змащує ключові вузли обладнання, а коли це необхідно проводить ремонт ліфта. В такому обслуговуванні зазвичай потребують котеджі в кілька поверхів, невисотні громадські та адміністративні, промислові та виробничі будівлі.

  • Щоквартальне обслуговування

Якщо ліфтове обладнання ще нове або ви не можете дозволити собі щомісячні послуги ліфтового устаткування, ми укладаємо договір на квартальне обслуговування. Раз на три місяці наш фахівець перевіряє, чистить, налагоджує і лагодить ліфтове обладнання в заміських будинках і супермаркетах.

  • Одноразові послуги

До нас можна звертатися і за разовими послугами, такими як аварійна блокування дверей і звільнення пасажирів з зупиненого ліфта, а також незапланований ремонт ліфтів, які вийшли з ладу через зношування або крадіжки. Якщо у Вас є потреба в обслуговування ліфтового господарства, ремонтних робіт, заміни деталей або оздоблювальних матеріалів, дзвоніть нам за номером (044) 337-04-66. Ми проаналізуємо Ваші вимоги, допоможемо визначитися з вибором оптимальних за вартістю послуг. Наші фахівці доступні 24 години на добу, 7 днів на тиждень і виїжджають на ваш дзвінок протягом 5 хв.

Замовити консультацію
фахівця
Заповніть форму і ми зв'яжемося з вами
Можливо Ви все ще не визначилися який ліфт купити для вашого будинку або офісної будівлі.
Заповніть форму і наш фахівець допоможе підібрати ліфтове устаткування або проконсультує Вас абсолютно безкоштовно.