sky
lift

Нетрадиційний ліфт Бізнес центру

Унікальність більшості ліфтів в їх складній конструкції, розташуванні всередині або зовні будівлі і можливості милуватися околицями. З цієї точки зору підйомник бізнес-центру Long Island City Business Center в Нью-Йорку вас не порадує.

Однак він є однією з американських пам’яток, яку прагнуть відвідати туристи. Архітектура сучасної будівлі – це суворі рівні лінії, хол – консервативний і простий, як і зовнішні двері підйомника, а ось кабіна вражає фантастичним дизайном.

3D оформлення ліфта Long Island City Business Center

Всі туристи, які побували в ліфті запевняють, він того вартий. Обробкою оригінального ліфта займалися кілька художників і дизайнерів. Результат їхньої роботи – неповторний дизайн і психоделічна атмосфера.

Пол кабінки оформлений під потертий старовинний паркет, а стіни мають нестандартну і незрозумілу форму і розфарбовані в найяскравішої зелено-червоно-помаранчевої гамі. Якщо придивитися створюється відчуття, що навколо кабінки обвився величезний дракон.

Але самими ефектними виявляються невеликі 3D-голови монстрів, можна подумати, що вони стирчать замість очей рептилії або сприймати навколишню дійсність, як абстракцію з моторошним декором міні головами чудовиськ.

Вбудовані світильники доповнюють і підсилюють страхітливий ефект і реалістичність фантастичного дизайну. У всьому іншому дизайнерський підйомник не відрізнити від пасажирських ліфтів, тобто виконує звичайні функції підйому і спуску пасажирів.

І головне, проїзд в ліфті бізнес-центру безкоштовний, що дуже радує туристів, які звикли за все платити в Америці. Природно в кабінці можна не тільки покататися, але і зробити унікальні фото на пам’ять, тому «атракціон» дуже популярний.

 

Ліфти в Києві і Україні

Служба ліфтів «Скайліфт» не дивує туристів оригінальністю оформлення. Наше завдання – радувати пасажирів якістю і надійністю сучасних красивих ліфтів. Уже сьомий рік ми реалізуємо, встановлюємо і обслуговуємо підйомне устаткування, гарантую безпечні спуски і підйоми.

 

У нашому асортименті широкий спектр європейських пасажирських і вантажних, квартирних і швидкісних, кухонних і автомобільних, лікарняних і для людей з обмеженими можливостями, гідравлічних і електричних ліфтів, а також ескалаторів та траволаторів.

 

схожі статті