sky
lift

Автомобільний ліфт

Один з напрямків діяльності ТОВ Скайліфт – продаж автомобільних ліфтів.

Ми пропонуємо енергоефективне, довговічне, потужне обладнання, що відповідають нормам безпеки і шумозахисту. Також наша компанія надає послуги з проектування, монтажу, обслуговування автомобільних ліфтових систем.

Область застосування автомобільних ліфтів

Для вертикального переміщення авто використовуються два типи механізмів: ліфти з кабінами і платформні підйомники. Такі системи дозволяють швидко і зручно піднімати транспортні засоби на висоту в кілька десятків метрів. Автомобільними ліфтами оснащуються багаторівневі паркінги, що функціонують на базі торгових комплексів, бізнес-центрів, житлових багатоповерхівок, великих банків. Нерідко замовниками на виготовлення ліфтів стають колекціонери автомобілів. Великим попитом користуються промислові автомобільні ліфти, що забезпечують повноцінну роботу виробничих підприємств.

Технічні особливості ліфтів для авто

У порівнянні з пасажирськими, автомобільні ліфти мають більш високу вантажопідйомність, значні габарити і специфічну внутрішню обробку з посиленим захистом від механічних навантажень.

  • В якості приводу використовується електричний або гідравлічний мотор.
  • Середня вантажопідйомність варіюється в межах 3-10 тонн. Промислові підйомники для важкого транспорту витримують більш високі навантаження.
  • Важливим показником роботи автомобільного ліфта є точність зупинки і відсутність перепадів висот між рівнями підлоги кабіни і приміщення.
  • За запитом в кабіну встановлюються відбійники – механізми, що запобігають переміщення транспортного засобу.
  • Ліфти для приватних домоволодінь виготовляються в ексклюзивному дизайнерському виконанні.
  • Прохідна ліфтова кабіна оснащується другий розсувними дверима.
Автомобільний
ліфт

Ціна надійних автомобільних ліфтів

Ціна автомобільного ліфта – вартість залежить від вантажопідйомності і типу внутрішнього оздоблення. Платформні підйомники коштують дешевше, але з техніки безпеки на них можна переміщати тільки транспортний засіб без водія. Повноцінний автомобільний ліфт з вентильованого кабіною дозволяє управляти механізмом, не виходячи з салону. Це найбільш дорогий, але самий надійний і довговічний варіант. Гарантійний період може відрізнятися виробника і може досягати 5 років.

Ми зможемо встановити ліфт навіть в пентхаус

Для оформления заказа или получения профессиональной консультации по вопросам приобретения лифтов свяжитесь с нашим менеджером по телефону
067 807-05-11
інші ліфти