sky
lift

Проект по заміні ліфта

Проект по заміні ліфта
Важливе

Необхідність підйомного обладнання в заміні визначається за результатами технічної експертизи, яку проводить наша компанія. Для зміни застарілого ліфта на новий обов’язково необхідний проект.

Готові замовити?
Залишити заявку
Склад
проекту

Склад проекту для заміни ліфта

Проект заміни ліфта – це документація для установки в готовому будинку замість демонтованого застарілого обладнання нового підйомника. Вона виконується на підставі техзавдання від замовника, заводу-виробника, вимірювань на об’єкті та наявної технічної документації замовника.

Проект розробляється з урахуванням вимог державних діючих протипожежних норм і правил, з будівництва, безпечної експлуатації, екологічності, санітарної гігієни, а також доступності для обмежених в русі пасажирів.

Проектна документація розробляється на проведення будівельно-монтажних робіт для заміни підйомника і для замовлення ліфтового обладнання.

До складу проекту включені такі типи робіт:

  1. демонтаж старого обладнання;
  2. доробка шахти ліфта;
  3. монтаж механічної частини ліфта в шахті;
  4. установка електричного обладнання в шахті;
  5. диспетчеризація ліфта;
  6. пусконалагодження;
  7. можуть входити електропостачання, опалення та вентиляція шахти.
У проекті зазначаються технічні параметри підйомника: пасажирський чи іншого типу, його модель і індекс, вантажопідйомність і швидкість, в якому будівля буде встановлений (житлове, громадське і т. д.), на яку висоту буде піднімати пасажирів, які і де уловлювачі і противаги.

У ньому описується скільки дверей буде в шахті, зупинок у кабінки, тип і габарити дверей шахти і кабіни, їх вид відкривання і тип пожежної безпеки. У проекті вказується прохідною чи ні запланована кабіна, її габарити і наявність / відсутність поручнів на даху.

Серед даних вказується, що машинне приміщення відсутня, або додаються його плани, яка система управління підйомників, чи буде він використовуватися в разі пожежі чи ні. У проект входить опис матеріалу ліфтової шахти, її розташування (всередині / зовні будівлі) і габарити.

Окремо для власника будівлі прописуються умови експлуатації підйомника, а для виконання робіт – загальні тех. рішення. У пояснювальній записці прописуються техніка безпеки і охорона праці при заміні ліфтового обладнання.

Ознайомитися з основними показниками і зробити запит на розрахунок вартості ліфта можно тут

Наша компанія виконує всі етапи робіт по заміні ліфта, починаючи від технічної експертизи і закінчуючи встановленням та обслуговуванням устаткування. В першу чергу клієнтів цікавлять ціни на кошторисно-проектну документацію.

Ціни вказані в умовних одиницях, щоб не залежати від коливання валют.

Більш точні цифри ви можете дізнатися, зв’язавшись з нашим консультантом будь-яким зручним для вас способом, або заповнивши форму розрахунку вартості ліфту.

Отже, мінімальні ціни на кошторисно-проектну документацію:

Ціни на проектну документацію
Назва документа
Вартість в $
Проект ліфта
від 1 000 у.о
Технічна експертиза
від 500 у.о
Кошторисна документація
від 200 у.о
Експертиза кошторису
от 300 у.е
Контактні дані
Заповніть форму і ми
зв'яжемося з вами
Замовити консультацію
фахівця
Заповніть форму і ми зв'яжемося з вами
Можливо Ви все ще не визначилися який ліфт купити для вашого будинку або офісної будівлі.
Заповніть форму і наш фахівець допоможе підібрати ліфтове устаткування або проконсультує Вас абсолютно безкоштовно.