sky
lift

Квартирний ліфт: потрібен чи ні?

Ми не будемо говорити про пентхаусі, в якому індивідуальний ліфт – обов’язкова частина задуму, що забезпечує комфорт і зручність власника. Розглянемо, навіщо потрібен ліфт в двоповерховій квартирі самостійної розробки.

Висока вартість житлових квадратних метрів і необхідність у великій площі, а також кмітливість українців ведуть до того, що існують дуже цікаві двоповерхові квартири. В одному випадку господарі купують до вже наявної другу квартиру над або під собою.

Другий варіант – покупка квартири в новобудові на останньому поверсі і до неї надбавка у вигляді частини горища / технічного поверху, а третій, самий крутий – придбання відразу двох поверхів в багатоповерхівці. Всі вони потребують встановлення Home Lift – домашнього або квартирного ліфта.

Навіщо в квартирі ліфт

Так для чого ж витрачати кошти і морочитися з пасажирським підйомником? Почнемо з розмірів. Скільки потрібно місця, щоб побудувати сходи, по якій буде зручно ходити? Спіральні сходові марші дуже гарні на картинках, але не практичні в реальному житті.

Вагітній жінці, маленькій дитині, літній людині, з острахом висоти, запамороченнями або колясочнику по вузенькій закручується драбинці небезпечно, складно і часто нереально піднятися.

Домашній ліфт займає всього 1х1,5 м квартирної площі. Зручна кабінка з прозорими стінками дозволяє комфортно стати декільком членам сім’ї або перевезти на другий поверх якісь малогабаритні речі.

Ліфт буде незамінний, якщо у вас нагорі вітальня / їдальня, а внизу кухня. Запахи готування і консервації не заважатимуть відпочивати, а якщо прийдуть гості, не потрібно з підносами їжі пробиратися по сходах, ризикуючи все впустити.

Проектувати квартиру завжди потрібно з перспективою, пам’ятаючи про те, що життя повне приємних і не дуже сюрпризів. Травма, збори в подорож, нові члени сім’ї (крихітні або літні), власна старість – всі ці ситуації роблять ліфт обов’язковим елементом дворівневого житла.

 

Переваги домашніх ліфтів

  1. Малогабаритний, можна вибрати моделі без шахти, дверей, приямку і машинного відділення.
  2. Ефектно виглядає, є варіанти для будь-якого стилю інтер’єру.
  3. Асортимент підйомників дозволяє вибрати ліфт з особливим функціоналом (габаритами, формою, способом управління, обробкою, кондиціонерів і т. Д.).
  4. Дозволяє швидко і легко підніматися і опускатися в межах квартири.
  5. Їздить плавно і тихо.
  6. Характеризується високою безпекою (має резервне електроживлення, тому опускається і відкриває двері навіть при відключенні електрики в будинку, а також блокується при перевантаженні).
  7. Надійний, довговічний і якісний.

Ось такий ліфт був встановлений нашою компанією https://www.youtube.com/watch?v=X_Ws8le3GYo

 

схожі статті