sky
lift

Лікарняний ліфт

Компанія ТОВ «Скайліфт» здійснює продаж і установку лікарняних ліфтів.

До технічних параметрів такого обладнання пред’являються підвищені вимоги, оскільки від надійності лікарняних ліфтів часто залежить здоров’я і життя пацієнтів. Ми поставляємо лікарняні ліфти виключно від перевірених виробників, продукція яких відповідає вимогам стандартів якості та безпеки.

Розміри
вантажопідйомність

Розміри і вантажопідйомність лікарняного ліфта

Ціна лікарняного ліфта залежить від габаритів і вантажопідйомності. Лікарняний ліфт призначений для перевезення персоналу, пацієнтів, медобладнання, каталок, інвалідних колясок. Середня вантажопідйомність становить 1000-1500 кг. Стандартна ширина кабіни варіюється в межах від 1,1 до 2 м, довжина – від 2,1 до 2,5 м. Це усереднені показники, фактичні габарити кабіни лікарняного ліфта визначаються в залежності від вимог замовника. Медики повинні швидко і безперешкодно завозити каталки та інвалідні крісла в кабіну, тому таке підйомне устаткування оснащується широким вхідним отвором (до 1,5 метра).

Основні відмінності лікарняного ліфта:

  • Лікарняний ліфт оснащується системою захисту від перебоїв електроживлення. При відключенні централізованого електропостачання спрацьовує резервне джерело живлення.
  • В роботі лікарняного ліфта велику роль відіграє точність зупинки. Мінімальний перепад рівнів підлоги може стати перешкодою для плавного переміщення каталки або інвалідного крісла.
  • Інтервал між відкриванням і закриванням дверей кабіни збільшений. Сучасні лікарняні ліфти оснащуються датчиками руху, завдяки яким виключається ризик затиснення людини або обладнання в дверях.
  • Лікарняний ліфт рухається плавно, без вібрацій і шуму.
  • Для м’якого і ненав’язливого освітлення використовуються світлодіоди.
  • Додатково кабіна оснащується поручнями для інвалідів, які прямують в колясках.

Вартість лікарняного ліфта необхідно визначати не тільки його технічними характеристиками, але і якістю внутрішньої обробки. Кабіна відбувається екологічно чистими, гігієнічними матеріалами, які можна легко мити і дезінфікувати. Високі вимоги пред’являються до міцності і зносостійкості обробки.

Для замовлення послуги установки лікарняного ліфта звертайтеся до наших менеджерів. У нашому офісі ми вам допоможемо вибрати ліфт на 100% відповідний вашим вимогам.

Для оформления заказа или получения профессиональной консультации по вопросам приобретения лифтов свяжитесь с нашим менеджером по телефону
067 807-05-11
інші ліфти