sky
lift

«Home Lift»

Серед широкого асортименту нашої продукції є і таке інноваційне обладнання як домашній підйомник або «Home Lift». В Україні його прийнято називати квартирним або котеджним ліфтом, хоча область застосування такого обладнання набагато ширше.

Home
Lift

Особливості та переваги «Home Lift»

Квартирний підйомник підходить для приватних будинків і квартир в кілька рівнів, офісних та адміністративних будівель малої поверховості.

Основна відмінність домашнього (квартирного) ліфта від інших пасажирських підйомників – знижені технічні характеристики.

Підйомники «Home Lift» компактні, функціональні, надійні і безпечні:

  • вони зазвичай однофазні,
  • мало споживають електроенергії,
  • харчуються від побутової електромережі на 220В,
  • мають потужність 1,5 – 5 кВт.

Серед їх переваг – майже безшумний рух. Квартирні ліфти ми поставляємо в дуже різних стилях, оформляючи їх дизайн у відповідності з інтер’єром будівель. Підйомник компактний і компактний, тому займає мало місця і його можна встановити майже в будь-якій частині будинку.
Установка котеджного ліфта можлива як в споруджуваному будинку, так і в готовому. Однак практичніше його передбачити ще на стадії проектування.

Найчастіше в Україні замовляють гідравлічні домашні ліфти, які найбільше підходять для будівель малої поверховості, проте є можливість вибрати і пневматичну або електричну модель.

Невелика вага підйомника не дає великого навантаження на конструкцію будівлі, тому для ліфта не потрібно посилення стін або фундаменту.

Для «Home Lift» необхідний лише невеликий приямок (10 – 18см) і 250 см висоти від підлоги верхнього поверху до шахтного перекриття.
Для гідроагрегату не потрібно машинне відділення, а його розміри відповідають габаритам стандартної газової колонки для нагрівання води.

Гідравлічний агрегат з насосом і баком, наповненим маслом можна видалити від шахти на відстань до 7 м і приховати, припустимо, під сходовим маршем.

Домашній підйомник може піднімати пасажирів вагою 100 – 360 до г (максимум 4 осіб, в середньому 2 – 3). Швидкість переміщення кабіни всього 0,15 м / с, проте в котеджі велика і не потрібно.

Швидкий спуск і підйом при малій висоті викликає неприємні відчуття, а крім того велика швидкість веде до високого споживання електроенергії і сильному шуму. Обробку кабіни ліфта ми оформляємо будь-якими матеріалами під замовлення клієнта.

Двері шахти ми можемо зробити такими ж, як і міжкімнатні або зі скла, а кабіну додатково оснастити поручнями, сидіннями, дзеркалами, спеціальними пристосуваннями для літніх людей або з особливими потребами.

Замовити «Home Lift»

У нас ви придбаєте за вигідною ціною вподобану модель квартирного або котеджного ліфта в Києві і інших містах України. Ми оперативно доставимо і встановимо «Home Lift» європейського виробництва, а також візьмемо його на техобслуговування.

Для оформления заказа или получения профессиональной консультации по вопросам приобретения лифтов свяжитесь с нашим менеджером по телефону
067 807-05-11
інші ліфти