sky
lift

Питання-відповідь

Як з вами зв'язатися ?

Зв’язатися з нами можна за телефоном: (067) 822-68-21

Директор Бережний Андрій Петрович – (050) 085-84-05

Адреса електронної пошти – info@lift.kiev.ua

У вас є додаткові комплектуючі?

Компанія ТОВ «Скайліфт» забезпечує своєчасну поставку комплектуючих для ліфтів, сервісне і гарантійне обслуговування обладнання. Щоб купити ліфт в Києві, достатньо зв’язатися з нами за телефоном (044) 337-04-66

Скільки коштує проектування ліфта?

Замовник не сплачує окремо за проектування ліфта, при покупці ліфтового обладнання це вже входить в його вартість. Розрахувати вартість ліфта можна звернувшись до нас через форму “Розрахувати вартість ліфта” і відправивши свої контактні дані для зв’язку.

Скільки коштують ліфти за різними категоріями? Що підвищує ціну, що дає економію? Як заощадити без погіршення якості? Чи можна порівняти ліфти одного призначення: дорожче і дешевше, від чого це залежить?

Точну вартість неможливо вказати без техзавдання, адже ціна навіть однотипних ліфтів для 9-ти і 14-поверхового будинку буде різною. Тому можна говорити лише про ціну, від якої можна відштовхуватися. Отже, мінімальна ціна ліфтів:

  • автомобільних – 600 тис. грн;
  • лікарняних – 500 тис. грн;
  • вантажних – 450 тис. грн;
  • котеджних – 250 тис. грн;
  • панорамних – 450 тис. грн;
  • без приямків – 650 тис. грн;
  • без машинного приміщення – 500 000 грн;
  • для багатоповерхівок – 500 тис. грн.

Якщо не брати до уваги поверховість, то ціну може підвищити або знизити за рахунок використання дешевих або елітних оздоблювальних матеріалів для обробки купе кабіни. Найдешевший варіант – простий фарбований метал.До найбільш дорогим рішенням відноситься дизайнерська нержавіюча сталь, покриття стін сухозлітним золотом або червоним деревом і аналогічні варіанти. Ліфти одного призначення відрізняються за ціною, в залежності від використаних комплектуючих: різних типів лебідок, дверей шахт / кабін, наявності або відсутності частотного перетворювача і т. Д.

Які бренди самі ходові? Скажіть, які марки підйомного обладнання рекомендуєте ви?

Найчастіше в нашій країні замовляють ліфти бренду Отіс, трохи рідше Коне (це що стосується європейських виробників). Підйомники різних китайських виробників однозначно користується популярністю, все залежить від вартості.

Ми рекомендуємо менш відомі європейські марки, тому фінансово більш доступні, які відмінно зарекомендували себе на українському ліфтовому ринку і в Європі. Це Tuchyna-Vytahy s.r.o. (Словаччина) і MoviLiftMovilift (Італія).

Які ліфти самі економічно вигідні?

Важливо відрізняти економічно вигідні ліфти при покупці або в подальшій експлуатації. Найдешевше купити підйомне устаткування з двошвидкісним двигуном без частотного перетворювача, але в перспективі на його обслуговування будуть великі витрати, як і на споживану електроенергію. Ліфт з частотним перетворювачем і безредукторної лебідкою на постійних магнітах буде коштувати значно дорожче при покупці, але в ньому менше на кілька вузлів, які потребують обслуговування і приблизно на 40% він економніше по споживанню електроенергії.

Яка вартість обслуговування підйомного обладнання?

На 2017 рік вартість обслуговування ліфта – від 500 грн. в місяць (технічний огляд + аварійна служба).

Якщо ліфта за проектом спочатку не було, які потрібні дозволи і чи займаєтеся ви їх отриманням?

Якщо мова йде від 5 поверховому будинку і там не було ліфта ніколи, то потрібен висновок експерта, що ліфт не завдасть шкоди конструкції будинку (проект, креслення, розрахунок навантажень, конструкторський креслення і т.д.). Всі ці документи ми допоможемо зробити, у нас є своя служба – наші підрядники, які вирішують такі питання для наших клієнтів (покупців).

Підкажіть, як вибрати ліфт, на які параметри спиратися, що потрібно знати, як порівняти, де тонкі місця?

Все залежить від того які цілі переслідуються. Якщо головне – якість, то треба дивитися на комплектацію обладнання, яке Вам пропонують, наприклад, наявність перетворювача і безредукторної лебідки ну і т. Д. “Тонкі місця” – це вже має на увазі неякісний ліфт. Хороший ліфт в приватному будинку може пропрацювати кілька років без втручання обслуговуючого персоналу. Але, звертаю увагу, що це не рекомендовано, так як ліфт механізм підвищеної небезпеки і повинен бути під контролем фахівців

Чи можна у вас замовити індивідуальну обробку специфічними матеріалами? Ви використовуєте свої матеріали або замовника?

У нас є кілька розділів присвячені різним обробці ліфтів.

Класична обробка ліфта

Оздоблення ліфта люкс класу

Оздоблення панорамного ліфта

Ми зможемо зробити обробку будь-якими матеріалами, навіть тими, які ви надасте. Головне, щоб це були сертифіковані, якісні матеріали.

Замовити консультацію
фахівця
Заповніть форму і ми зв'яжемося з вами
Можливо Ви все ще не визначилися який ліфт купити для вашого будинку або офісної будівлі.
Заповніть форму і наш фахівець допоможе підібрати ліфтове устаткування або проконсультує Вас абсолютно безкоштовно.