sky
lift

Системи “Elevart”

Сучасні ліфти – це не тільки засіб для пересування між поверхами висотної
будівлі. Сьогодні ліфт – це місце, в якому комфортно перебувати – як звичайним пасажирам,
так і людям, які мають обмежені фізичні можливості. Останнім часом
в ліфтах класу “Люкс” все частіше встановлюються інформаційні системи,
що отримали назву «Elevart».

Купить лифт Elevart

Системи “Elevart” – ще один крок у майбутнє

У переважній кількості випадків обладнані системами “Elevart” ліфти встановлюються в престижних новобудовах, респектабельних готелях і сучасних бізнес-центрах. Перебуваючи в кабіні з сенсорним управлінням, можна по-справжньому відчути себе людиною майбутнього.

Кожен наш замовник може розраховувати на те, що дизайн ліфта з системою “Elevart” буде розроблений з урахуванням його індивідуальних потреб, відповідно до індивідуального бачення кожного клієнта. Таке ліфтове обладнання, як правило, має привабливий зовнішній вигляд, воно досить довговічне.

Система “Elevart” являє собою рідкокристалічний монітор, за допомогою якого транслюється інформація, цікава для пасажирів. Таким чином, пересуваючись між поверхами, людина може не просто перебувати в очікуванні, а й провести час з користю: ​​дізнатися погоду, прочитати правила користування ліфтовим обладнанням і навіть ознайомитися з рекламованими послугами та товарами.

Де можна купити ліфти з системою “Elevart” в Україні?

Наша компанія лідирує по виробництву і продажу ліфтів, ціни на які можуть варіюватися в залежності від виробника і ряду характеристик. Ми займаємося продажем ліфтового і підйомного обладнання, що не має аналогів в межах СНД. Ми пропонуємо своїм клієнтам купити ліфт, оснащений ультрасучасною системою, відомою під назвою “Elevart”.

Такі підйомні пристрої красиві як зсередини, так і зовні. У ньому максимально зручно, приємно і, головне, безпечно перебувати, зокрема, завдяки постійному диспетчерському контролю. Рідкокристалічний монітор транслює рекламу. З його допомогою можна ознайомитися з цікавою інформацією. Крім того, пропоновані нами пристрої оснащені антибактеріальною системою фільтрації повітря. Вони мають сенсорне управління, що наближає зупинити свій вибір на цьому виді ліфтів замовників до давно прогнозованого інноваційного майбутнього.

схожі статті