sky
lift

Монтаж шахт

Монтаж шахт
Важливе

У комплекс послуг ТОВ «Скайліфт» входить проектування і професійний монтаж шахт.

Технології, що застосовуються нашою компанією, дозволяють оснащувати ліфтами будь-які будівлі, навіть якщо наявність підйомного механізму не було передбачено на етапі проектування. Найнадійніший і доступний спосіб організації ліфтової шахти – використання металокаркасної системи.

Готові замовити?
Залишити заявку
Устатку
вання

Устаткування і конструктивні елементи шахти ліфта

У шахті ліфта розміщують таке обладнання:

 1. пасажирську і / або вантажну кабінку;
 2. противаги;
 3. канати / ланцюга, передають тягове зусилля кабіні;
 4. обмежувач швидкості і супутнє оснащення;
 5. буфера / упори – пружні механізми для кабіни і противаги;
 6. напрямні, що забезпечують спуск і підйом кабіни, як по рейках;
 7. електрокабель, який з’єднує обладнання кабінки і ПКУ;
 8. ланцюги, канати, гумові троси та інші елементи для врівноваження при великій масі тягових тросів;
  електроосвітлення;
 9. оснащення яке визначаэ місце розташування кабінки в шахті;
 10. дверні портали.

Каркас шахти фіксують до будівлі кронштейнами, прикріпленими або прикрученими болтами до будівельних елементів.

Нижня частина шахти, яка знаходиться під нижнім майданчиком першого поверху – приямок. Саме в ньому розташовуються буфера або упори, противагу, а також натяжное оснащення обмежувача швидкості.

А верх шахти, що знаходиться між перекриттям конструкції і підлогою останнього поверху, який обслуговує ліфт, це верхній поверх. На ньому часто розташовують кінцевий вимикач. Їм можна скористатися для розмикання електричного кола підйомника при поломці в системі управління, якщо кабінка підніметься вище останньої посадкового майданчика.

вимоги

Обов’язкові вимоги при монтажі шахти

У ліфтовій шахті категорично заборонено монтувати обладнання або інженерні мережі, які не є частиною ліфтової системи, крім протипожежної та охоронної сигналізацій, систем диспетчеризації, шахтного опалення та вентиляції.

Важливо: всі прилади з управління і регулювання опалення потрібно встановлювати зовні ліфтової шахти.
Усередині в шахті монтується стаціонарна електропроводка, що забезпечує освітленість від 50 лк. Прилади освітлення встановлюють віддаленими максимум на півметра від верхньої і нижньої граней шахти. Якщо шахти захищається сіткою або прозорим матеріалом, тобто досить зовнішнього освітлення, її можна не обладнувати світлом.

Послідовність монтажу шахти:

 1. монтаж нижньої опорної рами на фундамент приямку;
 2. установка стояків;
 3. зміцнення конструкції горизонтальними поясами;
 4. обшивка шахти металом, пластиком, склом, деревом або іншим матеріалом.

Залежно від поверховості будинку, планування будівлі і вантажопідйомності ліфтового механізму, металокаркасна шахта виготовляється в несучому або ненесучому виконанні. Ненесуча шахта кріпиться до стін будівлі спеціальними кронштейнами, при цьому навантаження частково передається на будівельні конструкції будинку. В несучій шахті зусилля повністю розповсюджуються на металокаркас.

Гарантія якості

ТОВ «Скайліфт» несе повну відповідальність за безпеку пасажирів. Тому ми завжди гарантуємо найвищу якість вироблених монтажних робіт.

Ліфти в повній мірі відповідають сучасним вимогам і забезпечують не тільки надійність, але і винятковий дизайн. У цьому переконалися сотні тисяч мешканців багатоповерхових будинків, відвідувачів торгових і розважальних центрів і аеропортів.

Наші фахівці пройшли підготовку в Європі і проводять монтаж метало-каркасних шахт в суворій відповідності з діючими міжнародними стандартами. Кожен монтажник, наладчик і електромеханік несе персональну відповідальність за свою ділянку. Цю практику ми перейняли у своїх словацьких партнерів, які за короткий термін досягли рівня лідера європейського ринку ліфтів і підйомних механізмів.

Завдяки великому досвіду роботи, наші фахівці швидко справляються з вирішенням складних технічних завдань. Ми не витрачаємо час і гроші замовника даремно, тому пропонуємо саму доступну вартість монтажу шахт в Києві. Для отримання детальної інформації про можливості ТОВ «Скайліфт» звертайтеся до менеджерів компанії по телефону (044) 337-04-66.

Замовити консультацію
фахівця
Заповніть форму і ми зв'яжемося з вами
Можливо Ви все ще не визначилися який ліфт купити для вашого будинку або офісної будівлі.
Заповніть форму і наш фахівець допоможе підібрати ліфтове устаткування або проконсультує Вас абсолютно безкоштовно.