sky
lift

Бездонні ліфти

Багато людей впевнені, що ліфт – це банальний засіб для переміщення між поверхами. Використовуючи підйомник, такі пасажири навіть не помічають нічого навколо, продовжують розмову по телефону або витають в своїх думках. Але деякі ліфти можуть серйозно здивувати, особливо якщо у людини є боязнь висоти або клаустрофобія.

Подъемник торгового центра Southside (Лондон)

В цей ліфт навряд чи у кого-то вийде увійти, що не дивлячись під ноги. Завдяки таланту Ендрю Уокера його підлога вкрита тривимірним неймовірно реалістичним художнім зображенням, що створює ілюзію, ніби від статі залишилися лише осколки і під ногами безодня – шахта ліфта.

Навіть коли пасажири усвідомлюють, що це лише малюнок, адреналін при поїздці зашкалює. З’явився такий ліфт завдяки експерименту творців. Перед тим як відкрити парк атракціонів Sub-Terra (Стаффордшир) вони вирішили випробувати такий вид розваги в місцях масового скупчення людей, тобто в торгово-розважальних центрах.

Результат вразив навіть розробників. Вони ніяк не могли очікувати, що поїздка в ліфті стане найстрашнішим і затребуваним атракціоном. А власники торгового центру Southside дуже задоволені – нестандартний підйомник став родзинкою їх нерухомості.

Бездонний ліфт приваблює в ТЦ масу відвідувачів, які мріють безкоштовно розважитися і зробити круті фото. До речі, зовні підйомник нічим не відрізняється від інших, тому виробляє несподіваний і приголомшливий ефект.

Ліфт радіо- і телевежі Sky Tower (Окленд)

Не тільки у Великобританії, але і в Новій Зеландії шокують пасажирів підйомами та спусками в бездонних ліфтах. Символом Окленда є телевізійна і радіовежа Sky Tower, що стала практично легендою.

Запаморочлива висота будівлі – 328 метрів дозволяє побачити все місто, як на долоні, при підйомі в скляному панорамному ліфті (його висота 196 метрів). Цей швидкісний підйомник «злітає» до оглядового майданчику всього за 40 секунд.

Частина його статі стандартна, вона для людей зі слабкими нервами людей. Особливість цього ліфта в прозорій секції статі. Якщо під час спуску дивитися вниз, стоячи на ній, виникає почуття стрімко польоту в безодню. Це задоволення для пасажирів зі сталевими нервами і любов’ю до екстриму.

Крім цього розваги в башті Sky Tower кілька оглядових майданчиків, одна з них оснащена трампліном для любителів стрибати з висоти зі страховкою. А для тих, хто цінує спокійний відпочинок, на різних поверхах вежі розташовані кафе і ресторани з панорамним склінням, що відкриває краси Окленда.

 

схожі статті