sky
lift

Вантажні ліфти

ТОВ «Скайліфт» представляє в Україні продукцію компаній лідерів європейського ринку, які успішно виконує завдання робити такі підйомники, щоб людина відчувала шанобливе ставлення до себе.

З цієї причини наші вантажні ліфти не тільки забезпечують перевезення вантажів з частотою, що забезпечує потреби логістики торгового центру, а й відповідають найсучаснішим тенденціям дизайну.

Ми звикли до того, що вантажний ліфт повинен вірою і правдою виконувати єдину функцію – переміщати вантажі між поверхами торгового центру, складу, полегшуючи працю персоналу. Завжди вважалося, що він недоступний погляду сторонніх спостерігачів і тому його дизайн не повинен відрізнятися презентабельністю.

характе
ристики

Технічні характеристики вантажного ліфта

Поверхня стін вантажного ліфта має стандартну обробку. У ній використовуються ПВХ панелі з ламінованим покриттям і листова нержавіюча сталь. З огляду на специфіку вантажно-розвантажувальних робіт, компанія використовує оздоблювальні матеріали, які зберігають свій ідеальний зовнішній вигляд, незважаючи на часті впливу твердих вантажів.

Пол вантажного ліфта виготовлений з рифлених алюмінієвих і нержавіючих сталевих пластин. За бажанням замовника ми вкомплектуємо кабіну високоміцним підлогою з армованої фанери.

Кабіна вантажного ліфта зроблена з акцентом на стійкість до зовнішніх впливів при навантаженні і перевезення вантажів. У стандартному виконанні вона облицьована високоміцним ламінатом або нержавіючої сталлю.

У стелю вмонтовані світлодіодні світильники. Посадочні двері і двері кабіни повністю автоматичні і контролюються за допомогою панелі внутрішнього контролю і регулятора частоти.

Поверхня дверей покрита напиленням електростатичним шаром (ЄСП-RAL) або облицьована нержавіючої сталлю.

Панель управління вантажного ліфта нічим не відрізняється від панелей управління пасажирських ліфтів і оснащена рідкокристалічним інформаційним дисплеєм.

Вартість вантажного ліфта

Ми продаємо вантажні ліфти вантажопідйомністю 3-9 тонн і більше, які можуть піднімати вантажі на 2 зупинки з масою близько 1000 кг (для невеликих котеджів) і 4 і більше зупинок (для багатоповерхових будівель). Вартість таких ліфтів залежить від …. Так само ліфт може бути розроблений за індивідуальним проектом і може бути будь-якої вантажопідйомності, а в залежності від вантажопідйомності змінюється і ціна проекту.

Наприклад, нами були розроблені креслення для вантажного ліфта для 9-ти поверхового будинку, вагою 3000 кг, з прохідною кабіною, його вартість була приблизно 120 000 євро.

Зв’язатися з нами просто – достатньо зателефонувати за номером (044) 337-04-66.

Ми розповімо Вам про переваги придбання нашої продукції. Наша компанія забезпечує весь комплекс робіт по розробці проекту ліфта, постачання і монтажу. Кваліфіковані фахівці пройшли стажування в Європі. Ми надаємо не менше п’яти років гарантії на обладнання та 18 місяців на монтаж.  

Для оформления заказа или получения профессиональной консультации по вопросам приобретения лифтов свяжитесь с нашим менеджером по телефону
067 807-05-11
інші ліфти