sky
lift

Розрахунок вартості

Розрахунок вартості

Головне питання, на який ми спробуємо відповісти – як визначити вартість ліфта (для будинку, офісу, бізнес-центру, виробничого підприємства та ін.).

Орієнтовна вартість різних типів ліфтового обладнання приведена в розділі «Ціни». Щоб назвати більш точну цифру, ми повинні виконати спеціальний техніко-економічний розрахунок вартості ліфта

Параметри ліфта
Оздоблення
Контактні дані
 • 1 крок
 • 2 крок
 • 3 крок
Вантажопідйомність (кг):
Швидкість(м/с):
Розмір шахти:
Приямок (мм):
Верхній поверх (мм):
Кількість зупинок:
Привід:
Машинне приміщення:
Наступний крок
Кабіна:
Обробка стін:
Підлога:
Двері кабіни:
Оздоблення:
Кількість входів:
Тип:
Двері шахти:
Оздоблення:
Розмір - ширина (мм):
Тип:
Наступний крок
вартість

Як розраховується вартість ліфта?

Вихідними даними для розрахунку є вантажопідйомність, призначення механізму, поверховість будинку, оздоблення кабіни, вимоги до швидкісного режиму. Загальна цифра складається з декількох складових.
 1. Вартість ліфтового обладнання. Рівень цін варіюється в залежності від типу механізму, його вантажопідйомності, швидкості. Варто врахувати, що різні виробники пропонують різні ціни на ліфти зі схожими характеристиками.
 2. Розрахунок вартості послуг з проектування. Ціна розробки проекту визначається складністю механізму і ступенем його унікальності. Типові проекти створюються швидше і дешевше. Проектування ексклюзивних ліфтових систем за індивідуальним замовленням – більш дорога послуга.
 3. Розрахунок вартості монтажу і пуско-налагоджувальних робіт. Вартість визначається трудомісткістю робіт. Сучасні ліфти спроектовані таким чином, щоб мінімізувати витрати на установку і настройку системи. Тобто купуючи інноваційне обладнання, ви отримуєте економію на монтажі і пуско-налагодження.
 4. Розрахунок вартості обробки ліфта. Кабіни ліфтів економ-класу оформляються простими, доступними, надійними матеріалами. Вартість обробки ліфтів преміум-класу набагато вище, оскільки а таких випадках застосовуються дорогі матеріали і декоративні елементи.
 5. Ціна обслуговування ліфта. Витрати на технічне обслуговування ліфта мінімальні, якщо механізм розрахований на невеликий пасажиропотік і встановлений в малоповерховому будинку. Ліфти у висотних будівлях і швидкісні ліфтові системи вимагають більш трудомісткого і дорогого обслуговування.

Складові з яких складається розрахунок вартості ліфта

Дешевим ліфт апріорі бути не може, але мінімізувати витрати можливо. Для цього потрібно знати, з яких складових складається вартість ліфта. У неї входять витрати на:

 1. дизайн-проект;
 2. технічне оснащення кабіни і іншого піднімального встаткування;
 3. монтаж і пуско-налагоджувальні роботи;
 4. матеріали та оздоблювальні роботи;
 5. щоденне функціонування підйомника;
 6. техобслуговування і ремонт.
важливі
моменти

Важливі моменти

Вартість пасажирського ліфта також залежить від поверховості та висоти будинку. Її значно підвищують додаткові функції:

 1. Кондиционирование
 2. Фильтрация воздуха в кабине
 3. Музыкальная система
 4. Сложное освещение
 5. Дорогостоящий дизайн

Виробники

Цей пункт варто виділити окремо. Всім відомо, що обладнання престижних брендів коштує значно дорожче, ніж підйомники маловідомих торгових марок. Лідери ринку пропонують моделі ліфтів бездоганні з технічної та дизайнерської точки зору.

Однак вам доведеться заплатити не тільки за якісне обладнання та обробку, але і за гучне ім’я, тому вартість ліфта вийде значною.

Наші фахівці зможуть рекомендувати вам саме той ліфт, який оптимально підійде вашій будові
Замовити консультацію
фахівця
Заповніть форму і ми зв'яжемося з вами
Можливо Ви все ще не визначилися який ліфт купити для вашого будинку або офісної будівлі.
Заповніть форму і наш фахівець допоможе підібрати ліфтове устаткування або проконсультує Вас абсолютно безкоштовно.