sky
lift

Ліфт без приямку

Компанія ТОВ «Скайліфт» здійснює продаж і встановлення ліфтів без приямка – компактних, продуктивних, надійних механізмів нового покоління.

Ми реалізуємо проекти «під ключ» – постачаємо обладнання від кращих світових виробників, виконуємо професійний монтаж ліфтів та шахт, надаємо послуги з проектування та обслуговування механізмів.

Ліфт без
приямку

Область застосування ліфтів без приямків

Глибина приямка розраховується як відстань від підлоги першого поверху будівлі до дна шахти ліфта.

Ліфт без приямка дозволяє економити простір і не вимагає великих трудовитрат при монтажі.

Підйомники даного типу можна встановити в функціонуючому будівлі, навіть якщо наявність підйомного механізму не було передбачено при проектуванні будинку. Комфортний і компактний ліфт без приямка ідеально підходить для оснащення приватних котеджів, офісів, готелів, баз відпочинку, санаторіїв та інших будівель, що мають два і більше поверхи. За допомогою такого пристрою легко вирішується проблема переміщення людей похилого віку та інвалідів.

Переваги та технічні особливості ліфта без приямка

  • Ліфтова система не займає багато місця, зазор між кабіною і стінками шахти мінімальний.
  • Середня вантажопідйомність варіюється в межах від 200 до 630 кг, швидкість становить 0,15-0,6 м/с.
  • Інноваційний підйомне устаткування має низький коефіцієнт енергоспоживання.
  • Різноманітність форм кабіни практично не обмежується: ліфт без приямка може мати прямокутне, кругле, багатокутне підставу.
  • Ліфти без приямку мають відносно невелику вагу, тому не створюють критично високих навантажень на перекриття будівлі.
  • Технічне обладнання розміщується компактно, необхідність організації машинного відділення відсутня.
  • Ліфтові механізми оснащуються надійним і продуктивним гідравлічним приводом.

Скільки коштує ліфт без приямка?

Вартість ліфта без приямка можна визначити, звернувшись до наших фахівців. Внутрішнє оздоблення ліфтів для елітних котеджів виконується з дорогих, вишуканих матеріалів найвищої якості – скла, нержавіючої сталі, шкіри, дерева, натурального каменю. Але за рахунок відносно простого монтажу можна істотно заощадити на послугах установки ліфта.

Зателефонуйте нашим консультантам по телефну (044) 337-04-66 і отримаєте більше корисної інформації про переваги оснащення будинків ліфтами без приямка.

Для оформления заказа или получения профессиональной консультации по вопросам приобретения лифтов свяжитесь с нашим менеджером по телефону
067 807-05-11
інші ліфти