sky
lift

Індивідуальний ліфт для пентхауса

Індивідуальний ліфт – це статусний елемент апартаментів, що підкреслює респектабельність житла преміум-класу. У звичайних багатоповерхівках будівництво індивідуального ліфта можливо тільки в одному випадку: якщо власник викупить всі квартири в під’їзді. Це явище вкрай рідкісне і частково безглузде, тому люди з достатком вибирають другий варіант: набувають пентхаус – апартаменти на верхньому поверсі престижної висотки з особистим ліфтом.

Особливості ліфта для пентхауса

Існує два варіанти організації індивідуальних ліфтів.

  • Окрема ліфтова кабіна. Цей варіант забезпечує мешканців пентхауса власним ліфтом, оформленим по унікальними дизайнерським вимогам. Крім пасажирської кабіни, в будинку може бути встановлений особистий вантажний ліфт 1000 кг і вище.
  • Загальна кабіна з особистим електронним ключем. В даному випадку передбачено користування спільним ліфтом в індивідуальному режимі. За допомогою ключ-коду мешканці можуть переміщатися на верхній рівень будівлі, при цьому іншим людям доступ в цю зону закритий.

Останнім роки інженери активно розробляють все більше проектів будівництва багатоповерхівок з декількома ліфтами, провідними в індивідуальні апартаменти. Кабіни мають дорогу обробку і відрізняються унікальним дизайном. Пентхауси з особистими підйомниками користуються підвищеним попитом.

Навіщо потрібен індивідуальний ліфт?

Перші в світі пентхауси з’явилися в США. На дахах хмарочосів стали будувати просторі апартаменти – повноцінні будинки з терасами і панорамним видом на місто. Пентхаус став прикладом комфортного приватного способу життя в умовах галасливих міст. Власники елітних “будинків на даху» мають можливість користуватися окремою стоянкою і індивідуальної під’їзною дорогою до дому. Хіба може людина, що живе в таких умовах, користуватися громадським ліфтом?

Оснащення багатоповерхівки індивідуальним ліфтом

Наявність індивідуального ліфта у висотці закладається на етапі проектування будинку. Внести зміну до існуючого конструктиву будівлі вкрай складно. Архітектура багатоповерхівки повинна передбачати можливість розміщення механізмів, шахти і кабіни ліфта. До того ж, багатоповерхівка повинна витримати додаткове навантаження, пов’язану з експлуатацією ліфта.

Тому рекомендуємо звертатися в компанію по монтажу індивідуальних ліфтів завчасно, щоб потім не замислюватися про внесення змін в існуючу конструкцію будівлі.

схожі статті