sky
lift

Кухонний ліфт

ТОВ «Скайліфт» здійснює проектування, продаж, монтаж та обслуговування кухонних ліфтів для приватних котеджів і закладів громадського харчування.

Ми співпрацюємо безпосередньо з найбільшими світовими виробниками ліфтового обладнання.

Помилково вважати, що ліфти призначені тільки для переміщення людей, техніки і вантажів. Виявляється, існує окрема категорія кухонного ліфтового обладнання для транспортування продуктів харчування, напівфабрикатів і готових страв.

Києві ліфти для кухні встановлюються в приватних котеджах, щоб істотно полегшити життя господарям будинку. У великих готелях і закладах громадського харчування такий підйомник служить незамінним механізмом, без якого реалізація технологічних процесів на кухні була б неможливою.

Кухонний
ліфт

Призначення домашнього кухонного ліфта

Багато сімей мріють жити в дво- або триповерхових котеджах. Задушливі квартири у висотках поступаються місцем просторим домівках із затишними тихими двориками, зеленими насадженнями і розкішними міжповерховими сходами. Але коли ця картина втілюється в реальність, господарі котеджу стикаються з першими труднощами. Наприклад, якщо кухня розташовується на першому поверсі, а сім’я звикла снідати в спальні на другому, то доводиться приносити страви по сходах на підносах, що вимагає чималих щоденних витрат часу і викликає незручності. Саме в таких ситуаціях рятує кухонний ліфт.

Кухонний ліфт в готелях і ресторанах

Якщо кухня і зал ресторану розташовані на різних поверхах, то справжнім порятунком стає спеціальний кухонний підйомник. З його допомогою безпечно доставляються страви і продукти. Таку ж функцію виконує кухонний ліфт для готелів, готелів, баз відпочинку, санаторіїв. За допомогою функціонального підйомника можна без особливих зусиль зробити велику кількість їжі на інший поверх будівлі. Кухонні ліфти замінюють роботу десятків професійних офіціантів.

Технічні характеристики кухонних ліфтів

  • Вантажопідйомність. Домашній ліфт піднімає 10-15 кг продуктів. У закладах громадського харчування встановлюються кухонні ліфти вантажопідйомністю в сотні кілограм. Вага ліфта близько 100 кг
  • Розташування дверей. Підйомники для кухні можуть бути односторонні або наскрізні. Який варіант вибрати, залежить від планування будівлі.
  • Рівень шуму. Сучасні моделі кухонних ліфтів працюють майже безшумно, тому не викликають дискомфорту, швидкість ліфта 0,5 м/с.
  • Висота підйому і розміри кабіни. Ці параметри потрібно уточнювати перед покупкою ліфта. Недоцільно встановлювати занадто великі підйомники, якщо на них планується перевозити лише пару обідніх страв. Найчастіше встановлюють кухонні ліфти на 2 поверху
  • Вартість кухонного ліфта. Точну вартість можна визначити, звернувшись до наших фахівців.

Якщо вам сподобалася ідея придбання кухонного ліфта, звертайтеся до фахівців компанії «Скайліфт». Наша продукція порадує Вас якістю і надійністю. Для отримання детальної інформації про послуги нашої компанії телефонуйте нам за номером (044) 337-04-66.

Для оформления заказа или получения профессиональной консультации по вопросам приобретения лифтов свяжитесь с нашим менеджером по телефону
067 807-05-11
інші ліфти