sky
lift

Класична обробка ліфта

Класична обробка ліфта
Важливе

Оздоблення кабін ліфтів стандартної або класичної серії розрахована на будівлі дуже різних призначень: нових і реконструйованих житлових багатоповерхівок, торгових і офісних центрів, лікарень, аеропортів і багатьох інших.

Готові замовити?
Залишити заявку

Види матеріалів обробки

Класичне оформлення – це сучасна обробка з матеріалів в доступному ціновому діапазоні, що включає як простий фарбований метал (найдешевший варіант), так і дизайнерську нержавійку. Але підемо по порядку:

  • оздоблення стелі ліфтової кабіни. Для освітлення можна використовувати галогенові і світлодіодні світильники відкритого і прихованого виду, led-підсвічування. Традиційною стельової обробкою є панелі з деревини і ДСП, пластик.

Нові рішення: підвісні стелі, наприклад, з плитами з матових чорно-білі та напівпрозорих з візерунками стекол. Найсучаснішим рішенням є нержавіюча сталь. Ми використовуємо її для обшивки всієї кабіни.

Широкий асортимент декору дозволяє в кожній установі або будинку робити індивідуальний декор, використовуючи різні кольори для забарвлення стали, лакування і дзеркальні панелі. Є нержавіюча сталь з перфорацією і гравіюванням, напиленням з полімеру або титану, гладка і зерниста.

Можливість обшити одним матеріалом підлогу, стелю, двері і стіни кабіни робить її дизайн стильним і сучасним. До речі, приміщення не обов’язково повинно бути стандартно прямокутним, можна замовити закруглені кути;

  • обробка стін кабіни. Широкий асортимент недорогих оздоблювальних матеріалів дозволяє нашим замовникам підібрати ламіновані пластикові, а також скляні панелі для оздоблення стін. Вони можуть бути в одному кольорі або з візерунком, розташовуватися по вертикалі або горизонталі.

Цікаво виглядають комбіновані варіанти: пластик і вставки з нержавіючої сталі, в корпоративних будівлях і багатьох інших додатково доречно прикрасити одну або всі стіни дзеркалами. Ліфтові кабіни обов’язково оснащуються очисниками-іонізаторами повітря;

  • обробка підлоги в ліфті. Залежно від прохідності ліфта ми використовуємо стандартні або особливо стійкі до зносу матеріали. Так в аеропортах і супермаркетах пропонуємо для підлог кабін нескользящие гумові покриття, в інших випадках – рифлену сталь.
Лифт серии Классик

У багатоповерхових житлових будинках можна застосовувати традиційний лінолеум монохромний або з малюнками і його аналоги. Пол в комерційних закладах може імітувати камені і кераміку або бути виконаний з цих матеріалів.

Звертайтеся, ми обробити кабіну вашого ліфта в бажаному ціновому діапазоні, з високою якістю і оперативно!

Замовити ліфт з новою сучасною обробкою і при цьому не високою ціною Ви можете, зв’язавшись з нами за телефоном (044) 337-04-66.

ТОВ «Скайліфт» встановить сучасний ліфт з класичною обробкою в Києві і будь-якому іншому місті України.

Замовити консультацію
фахівця
Заповніть форму і ми зв'яжемося з вами
Можливо Ви все ще не визначилися який ліфт купити для вашого будинку або офісної будівлі.
Заповніть форму і наш фахівець допоможе підібрати ліфтове устаткування або проконсультує Вас абсолютно безкоштовно.