sky
lift

Малі вантажні ліфти

Компанія ТОВ “Скайліфт” проектує, продає і встановлює малі вантажні ліфти як для котеджів, так і спеціалізованих установ, які потребують підйому невеликих вантажів.

У наш час все більш і більш популярними на підприємствах стають малі вантажні ліфти. У переважної частини випадків до установки такого ліфтового обладнання вдаються в адміністративних установах і організаціях громадського харчування. Група компаній «Служба ліфтів» займається продажем, установкою, обслуговуванням і модернізацією таких підйомників, незалежно від того, до якого з типів ліфтового обладнання вони відносяться (електричні, гідравлічні, інвалідні та ін.).

Говорячи про малих вантажних ліфтах, слід позначити їх ключові характеристики. Зокрема, мова йде про один з видів підйомного обладнання, яке призначене для переміщення у вертикальному напрямку різних вантажів – легких і середніх за вагою.

Купуючи зарубіжні ліфти для ресторану, рекомендується віддавати перевагу таким видам ліфтів, як підйомники для ресторану і кухонні підйомні пристрої.

Завдяки експлуатації малого вантажного підйомного обладнання, можна значно поліпшити ефективність роботи таких закладів, як магазини, ресторани, кафе, торговельні і бізнес-центри, медичні установи та лабораторії. За допомогою таких підйомників можна значно прискорити транспортування інструментів, обладнання, продуктів харчування, медикаментів тощо Разом з тим малі вантажні ліфти успішно застосовуються і в побутовій сфері. З метою переміщення страв на верхні поверхи будівлі їх активно встановлюють на дачах і в заміських будинках. Для полегшення транспортування різних предметів вантажні підйомники можуть бути встановлені і в гаражах.

Мабуть, найбільш затребуваними в даний час є вантажні ліфти, здатні піднімати вантаж вагою в 100 і 250 кг. Ключові переваги ліфтів малої вантажопідйомності полягають в здатності оптимізувати роботу того чи іншого підприємства, значно прискорити процес проведення підйомних операцій і тим самим істотно полегшити ручну працю. До того ж, малий вантажний ліфт відрізняється відносно низькою вартістю, тому придбання та встановлення такого ліфтового обладнання можуть розглядатися в якості вельми вигідною інвестиції.

Пропоновані групою компаній “Служба ліфтів” малі вантажні підйомники мають відмінну ремонтопридатність, не вимагаючи при цьому регулярного здійснення великих вкладень в техобслуговування. Придбавши такий ліфт, ви зможете надовго забути про необхідність викликати майстрів і робити заміну важливих деталей.

Для оформления заказа или получения профессиональной консультации по вопросам приобретения лифтов свяжитесь с нашим менеджером по телефону
067 807-05-11
інші ліфти