sky
lift

Як вибрати дизайн ліфта?

Декоративне оздоблення ліфтів займає не останнє місце у загальному комплексі робіт із встановлення ліфтового обладнання. Це поняття включає не тільки пристрій кабіни, але і дизайн ліфтових холів.

Компанія SkyLift виготовляє ліфти для котеджів, висотних будинків, комерційних будівель будь-якої поверховості. Ми вміємо працювати зі всілякими оздоблювальними матеріалами. Пропонуйте ваші ідеї, ми готові втілити їх!

Стандартне оздоблення кабіни ліфта

У поняття «стандартне», або класичне оздоблення ми вкладаємо традиційні матеріали та інтер’єр кабіни, не обтяжені надлишковим декором. Такі вироби переважно використовуються в багатоповерхових будинках як при будівництві, так і в процесі капітального ремонту та заміни ліфтових кабін.

Вибір комплектуючих залежить від бюджету забудовника або ОСББ, який вирішив привести свої ліфти у відповідність до сучасних вимог. Але тут можливі численні варіанти.

Найдоступнішим матеріалом для оснащення кабін залишаються дерев’яні плити ДСП різних кольорів. Із них роблять стіни. Стеля може бути пластиковою, з прихованим підсвічуванням. На підлогу настилають зносостійкий лінолеум, гумові або ПВХ покриття.

Для більш цікавого та довговічного оформлення пропонується використовувати фарбовані металеві панелі або нержавіючу сталь. Класична обробка ліфта в нержавійці передбачає, що для підлоги використовуються рифлені листи, щоб уникнути ковзання. Стіни можуть бути гладкими, зернистими, з напиленням чи перфорацією.

Індивідуальний дизайн ліфта

Замовникам серед власників вілл, великих котеджів, готелів та розважальних закладів преміум класу пропонуємо ліфти, оброблені ексклюзивними матеріалами. Ми можемо спроектувати та виготовити будь-які інтер’єри відповідно до дизайнерського задуму.

Для розважальних центрів зробимо ліфт відповідно до загального стилю та тематики, властивої закладу. Двері можуть бути виконані точно в тон стін і зливатися з ними.

Приватним особам пропонуємо домашні ліфти у особняк. Кабіну та вхідний портал обробимо за вашим ескізом:

  • шкірою;
  • сусальним золотом;
  • дорогими породами деревини;
  • тонованими дзеркалами.

В цілях економічності можемо запропонувати кольорове напилення на нержавіючій сталі. Це практично, і ефектно. Можливі дзеркала з малюнком та без, комбінування різних матеріалів; використання кольорового або звичайного підсвічування. Для підлоги використається натуральний камінь або його імітація; також можливий паркет або килимове покриття.

Оздоблення ліфта класу люкс виготовляється з матеріалів, які ми купуємо самостійно, або з того, що надає замовник. В останньому випадку важливо, щоб вони мали сертифікат якості, інакше ми не зможемо гарантувати гідну реалізацію ваших ідей.

Перш ніж ви зробите замовлення ліфта, ми запропонуємо подивитись наші реалізовані проекти, обговоримо всі нюанси конструкції та оформлення, цінові варіанти. У SkyLift відкриті до діалогу. Зателефонуйте нам або залиште контакти у формі зворотного зв’язку, щоб домовитися про зустріч, переглянути наше портфоліо, дізнатися про деталі співпраці.

схожі статті