sky
lift

Нова кабіна ліфта

Обтерті та змальовані стіни, тьмяна лампа в закіптюженому плафоні, пропалени на стелі, залишки старого лінолеуму, відсутність кнопок і виламані панелі управління ліфтом – це опис кабіни вашого підйомника? Значить, вам потрібна нова кабіна ліфта!

У нашій компанії можна замовити нову кабіну, модернізацію або обробку ліфта в чотирьох серіях, призначених для різних типів будівель, головною відмінністю яких є дизайн кабіни. Це моделі – INOX, CS, CLS і GLS, оснащені іонізуючими очисниками повітря.

Нові кабіни ліфта серії INOX

Дизайн цих кабін сучасний і розкішний, в ньому використовуються як обробка стін, нержавіюча сталь, будь-які типи підлог, наприклад з мармурової, керамічної або гранітної плитки, підвісні стелі, світлодіодне довговічне і економне освітлення.
Нова кабіна ліфта не обов’язково буде з прямими кутами, можна замовити гармонійне рішення – закруглені пом’якшені форми. Стильними, візуально більш просторими і комфортабельними кабіни INOX роблять дзеркала.
Призначення серії досить універсально: житлові будинки і готелі, фінансові та торговельні установи, розважальні та медичні центри.

Нова кабіна ліфта серії CS

Якщо потрібен класичний дизайн стриманий і простий – це серія CS. Для обробки стель і стін використовуються міцні і пожежостійкі сучасні ламіновані панелі зі вставками з нержавіючої сталі. Освітлення світлодіоди, підлоги – імітація або натуральні матеріали.

Нова кабіна ліфта серії CLS
Новая кабина

Це варіант для корпоративних будівель, а також стильних торгових і офісних центрів. Оздоблення кабін класу «люкс» включає оформлення стін дизайнерськими скляними панелями Decoglass і Aldecco (17 видів різних кольорів і візерунків). Нова кабіна ліфта оснащується панелями наказів і сенсорного виклику.

Панорамна кабіна серії GLS

Атріумні і панорамні кабіни прирівнюються до шедеврів мистецтва. Прозорі, стійкі до механічних пошкоджень і ударів стінки дозволяють споглядати інтер’єр торгового центру або ж панорамні краси міста.

Нова прозора кабіна ліфта з триплексу не захаращує простір, гармонійно вписується в стиль будови і підкреслює динамічність установи. Повітря в ній можна очищати за допомогою кондиціонера з антимікробним фільтром.

При необхідності всередині встановлюється ЖК монітор Elevart для демонстрації рекламно-інформаційного контенту.

схожі статті