sky
lift

Пасажирські та вантажні ліфти, їх особливості

Компанія «Скайліфт» продають вантажні ліфти розроблені за індивідуальним проектом, і ті, які вже встановлюються і експлуатуються в Європі.

Вантажний або пасажирський ліфт в житловому будинку сьогодні – найпопулярніший, затребуваний і безпечний спосіб переміщення людей. Ними оснащені всі житлові багатоквартирні будинки від дев’яти поверхів і вище. Перш за все, ліфтове обладнання в житлових будинках призначене для транспортування людей, але дозволяє перевозити і вантажі.

Дуже часто поруч встановлюються два ліфта, один з яких спроектований і встановлений для того, щоб піднімати і опускати інвалідні та дитячі коляски, великогабаритну побутову техніку, меблі та інші речі, які не перевищують вантажопідйомність обладнання.

Ліфти для багатоповерхівок від «Скайліфт»

Наша компанія має великий досвід роботи в Києві. Тому ми знаємо, що запропонувати клієнтам. У нас широкий асортимент пасажирських та вантажних ліфтів для житлових будинків в будь-якому ціновому діапазоні. Ми надійний партнер, так як працюємо тільки з європейськими виробниками, які постачають якісні ліфти.

Наші інженери підберуть саме те, що вам потрібно. Весь персонал компанії професійний, високу кваліфікацію наші співробітники отримали, пройшовши навчання за кордоном. Ми гарантуємо швидкий термін доставки, високоякісний монтаж, надійні і довговічні ліфти.

Ми також пропонуємо оснастити наші ліфти відеоспостереженням і диспетчерської зв’язком, що забезпечують безпеку пасажирів та збереження обладнання. Тут ви можете ознайомитися з можливістю отримати диспетчерське обладнання в подарунок.

Наш асортимент ліфтів для житлових будинків

Ми пропонуємо обладнання для перевезення людей між поверхами:

  • з машинним відділенням, розташованим у верхній частині будівлі, в підвалі і без нього;
  • з підйомним механізмом гідравлічним (для будівель заввишки до 15 м) і електромеханічним для високих житлових будинків;
  • наше новітнє обладнання можна замовити в різному стилі, з економною і елітної оздобленням;
  • з вантажопідйомністю 400 – 1275 кг;
  • від п’яти і більше пасажирів;
  • розміри вантажного ліфта в житловому будинку бувають з шириною кабіни 90 – 160 см, довжиною 100 – 270 см, висотою – 220, 230 см і дверима шириною – 70 – 130 см, висотою – 200, 210 см. Під замовлення можна зробити і інші габарити .

 

Всі пасажирські ліфти ми встановлюємо відповідно до вимог ГОСТ, з урахуванням ергономіки, безпеки, довговічності і надійності. Наші підйомники працюють майже безшумно і плавно. Зробити замовлення і проконсультуватися можна, зв’язавшись з нашими фахівцями.

схожі статті