sky
lift

Популярні питання про ліфти для інвалідів. Частина II.

Продовжуємо відповідати на найбільш поширені питання, що стосуються підйомного обладнання для людей з обмеженими можливостями.

Чи може інвалід сам користуватися ліфтом або тільки в супроводі?

Це залежить від стану людини, якщо він може самостійно управляти коляскою, то впорається і з підйомним устаткуванням. Якщо ж він не володіє руками, необхідна допомога супроводжуючої особи.

Для будівель який поверховості ви можете встановлювати інвалідні підйомники?

Ліфт-крісло розрахований на переміщення в рамках одного прольоту, маршу. Вуличні ліфти піднімають на 1 – 2 поверхи. А шахтного обладнання призначене для будівель заввишки максимум 4 – 5 поверхів.

Яких фірм ви рекомендуєте ліфтове обладнання?

Доступні за вартістю і високої якості гідравлічні ліфти італійського виробництва. Ми пропонуємо обладнання торгових марок IGV, Movilift. Якщо ви оберете інший бренд, ми здійснимо поставку і установку.
Так само це може бути інвалідний ліфт українського виробництва, який буде набагато дешевше своїх європейських аналогів, виглядає він звичайно значно простіше, але зате і ціна набагато привабливіше

Яка вантажопідйомність ліфта, скільки він важить, чи не потрібна посилення фундаментів і несучих конструкцій?

Технічні характеристики обладнання для інвалідів залежать виключно від технічного завдання на ліфт. Звичайна вантажопідйомність інвалідного ліфта 250 – 300 кг, однак ми можемо розробити і встановити підйомник і з іншими параметрами.

Загальна вага шахтного обладнання буде до тонни. Для ліфтів-платформ і крісел посилення точно не потрібно, а ось підйомник з кабіною часто доводиться встановлювати зовні будівлі, так як будова не розраховане на таку додаткове навантаження.

Опишіть принцип дії та теххарактеристики хоча б однієї моделі спеціального ліфта.

Підйомна платформа закритого типу для вертикального переміщення інвалідів ППБ225ВІ

Дана модель призначена для установки всередині житлових будинків, адміністративних і комерційних будівель, з перепадами підлог в місцях переміщення інвалідів, включаючи тих, хто пересувається в інвалідних кріслах і користується іншими техзасобами реабілітації.

Досить часто такі підйомники встановлюються в лікарнях, де концентрація людей у ​​візках і з ходунками найбільш висока. Тим самим дані ліфти створюють людям комфорт в повному обсязі їх життєдіяльності.

Цей підйомник відповідає вимогам ГОСТ. Вона може працювати широкому температурному діапазоні – 20 – + 40 ° С. Використовувати ліфт можна максимум при вологості повітря до 80% при температурі +25 ° С.

Технічні характеристики:

– вантажопідйомність – 225 кг;

– місткість: 1 інвалід-візочник, 3 людини стоячи;

– швидкість пересування – 0,15 м/с;

– максимальний підйом – 4 м;

– кількість зупинок – дві;

– габарити платформи: 100х1290х2100мм;

– двері: горизонтально-розсувні 900х2000 мм.

схожі статті