sky
lift

Підйомники, що розширюють можливості

Вроджена чи набута інвалідність, пов’язану з проблемами ніг, істотно ускладнює життя людини та її близьким. Ми знаємо, як допомогти, звільнити від істотних навантажень оточуючих, а також поліпшити якість життя інваліда.

Розповідати людині з інвалідністю та його рідним які обмеження накладають захворювання і травми на їхнє життя, і як ускладнюють її, це все одно, що вчити рибу плавати. Краще розглянемо всі сфери, де ліфт може істотно допомогти.

Підйом, опускання, переміщення

Ми пропонуємо обладнання, чинне аналогічно підіймального крана. Вони дозволяють без додатка істотних фізичних сил закріпити в конструкції людини, підняти його і перемістити з ліжка в крісло, з крісла у ванну або на унітаз.

Завдяки цій техніці візочник із здоровими руками може в своїй квартирі або будинку обходитися без сторонньої допомоги, що особливо важливо, коли мова йде про такому інтимному питанні, як гігієна.

Підйомники дозволяє виконувати перераховані маніпуляції з людиною, у якого не дієздатні не тільки ноги, але і руки, убогих жінці і навіть дитині. Звичайно, підйомники коштують недешево, проте комфорт, зручність і економія сил стоять того.

Подібна техніка використовується і для посадки пасажира з непрацюючими ногами в не пристосованих для цього машину, тобто в будь-яку легкову, і навіть в басейн. Це дає можливість інваліду плавати у власному водоймі і подорожувати з друзями або близькими.

Сходинки і не ходять ноги

Для подолання сходових маршів у нас є цілий ряд рішень. Наприклад, в приватному будинку або котеджі, а також в житловій багатоповерхівці для підйому на один поверх можна використовувати малогабаритне зручне крісло-підйомник, що переміщається уздовж сходинок. Воно займає мінімум місця, зручне і дуже просте.

Другий недорогий варіант для підйому по сходах – платформа для підйомів і спусків на візку, вона може бути без і з поручнями. Обидва ці варіанти монтуються на сходових клітинах і майже не займають місця.

Є рішення з повноцінними ліфтами або без шахтними, без кабіни, без дверними, що переміщають пасажира між двома поверхами. Для кожної ситуації, габаритів і потреб людини ми підбираємо конкретну модель.

Ліфт для людини з інвалідністю можна встановити в під’їзді багатоповерхівки, в дворівневій квартирі, в приватному будинку або котеджі незалежно від того був він запланований спочатку чи ні.

Панорамний підйомник

Ще одна сфера життя, яку охоплюють ліфти – прогулянки на візку в погану погоду. Нові враження, взаємодії з природою, рух потрібні колясочнику не тільки. Коли сухо і тепло. Панорамний ліфт дозволяє влаштувати міні прогулянку, коли на вулиці валить сніг, йде дощ, сльотаву і слизько.

Можна просто підніматися і опускатися в кабінці, милуючись навколишньою красою з кабінки з прозорими стінами або гуляти більш повноцінно, влаштувавши на верху будівлі майданчик під навісом, на яку може підніматися візочник, щоб дихати свіжим повітрям.

Як бачите, у нас багато пропозицій. Звертайтеся і ми підберемо те, що потрібно саме вам!

схожі статті