sky
lift

Оформлення на роботу в країни ЄС в “СкайЛіфт”. Умови, документи, етапи.

Компанія “СкайЛіфт” відкрила представництва і бере на роботу електромеханіків в Естонію, Латвію і Німеччину. В даний момент йде оформлення офісу в Фінляндії. Зараз наші фахівці працюють в Ризі та Талліні, а також формується бригада в Німеччину.

 

Якщо ви хочете стати нашим офіційним співробітником в Європі, після пригоди співбесіди і позитивної відповіді, потрібно виконати кілька умов і пройти три етапи.

I-этап – Сбор документов

Для оформлення в нашій організації потенційний кандидат повинен надати пакет необхідних документів, а саме:
1) біометричний закордонний паспорт;
2) український паспорт;
3) ідентифікаційний код;
4) диплом про освіту;
5) ліфтове посвідчення (не молодше 3-х років);
6) копію трудової книжки або трудового договору, що підтверджують трудовий стаж електромеханіком ліфтів (не менше 3-х років);
7) на диплом і ліфтове посвідчення робиться апостиль(вікіпедія “апостиль”).

Пакет цих документів ми відскануємо і відправимо до Латвії. Наш секретар їх переведе і передасть в міграційну службу. Протягом тижня там розглянуть документи, а потім відправлять запрошення (якщо чогось не вистачає, вони повідомляють, ми надаємо).

II-етап – отримання посвідки на проживання

Отримавши запрошення, потрібно записатися на прийом до посольства Латвії в Києві. Там подаються документи на ВНП на підставі роботи. У посольстві заповнюється анкета і оплачується консульський збір.

Його розмір залежить від терміну розгляду документів. Чим швидше результат, тим дорожче, наприклад, 1 місяць – 210 євро, 10 днів – 310 євро, 3 дні – 510 євро. При позитивній відповіді ВНП видається на 5 років .

Вид на проживання дає право працювати електромеханіком по ліфтах ТІЛЬКИ на нашому підприємстві, і щороку його необхідно підтверджувати.

 

III-етап – закінчення оформлення та працевлаштування

Після прибуття необхідно пройти медкомісію (флюорографію і на профпридатність), оформити страховку (для ВНП, від нещасних випадків) і закінчити процес отримання ID-карти. Все це займає 2 – 3 дні і коштує 95 євро (цю суму вносить підприємство, а потім віднімає з зарплати).

Після оформлення документів працівник направляється на випробувальний термін (1 – 2 місяці) в Ригу. Всім своїм співробітникам підприємство оплачує квартиру, надає автомобіль, робочий інструмент і спецодяг.

Проживання в 3-х кімнатній квартирі (максимум по 2 людини в кімнаті). Працівникові необхідно купувати собі тільки їжу.

З готовим комплектом документів оформлений працівник виїжджає в Латвію в наш офіс в місті Даугавпілс (квитки на автобус надаються підприємством, автобус від’їжджає від станції метро Видубичі).

Якщо у вас залишилися питання, звертайтесь за телефоном +380671307297.

схожі статті