sky
lift

Опис моделей ліфтів виробництва Словаччини

Наша компанія встановлює своїм клієнтам підйомне устаткування тільки кращих і перевірених виробників ліфтів. Пропонуємо ознайомитися з моделями зі Словаччини, які ми реалізуємо.

Наша техніка відома в Європі завдяки надійності, тривалого терміну експлуатації, безпеки перевезення пасажирів, а також багатоплановим високоестетичним декоративним пристроєм ліфта.
Декоративное устройство лифта

Кабіна нашого ліфта може бути оброблена в будь-якій кольоровій гамі і стилі. Для оздоблення ми використовуємо найсучасніші матеріали, що імітують натуральні дорогі і дійсно розкішні. Від виду декору кабіни залежить, вартість ліфта

Серія ліфтів Класик CS

Внутрішній устрій ліфта цієї серії найбільш популярно. Дана категорія – стандартний, класичний варіант: скромно, але зі смаком. Найчастіше ліфти серії CS у нас замовляють для житлових багатоквартирних будинків.

Ми пропонуємо обробку стін міцним, пожежобезпечним ламінованим пластиком, наприклад з дерев’яною текстурою, і більш оригінальний варіант – доповнений блискучими вставками з нержавіючої сталі. Пол настилаємо натуральний або під плитку/камінь.

Серія ліфтів класу Люкс CLS
Сколько стоит такой лифт?

До пристрою ліфтів корпоративних будівель пред’являються підвищені вимоги: стильність, престижність, відповідність фірмової колірної гамі. Їм відповідає декор дизайнерськими панелями ТМ Decoglass і Aldecco.

Вони виготовлені з товстого, простого в догляді, протиударного, безпечного скла. Найширший асортимент відтінків, візерунків, форм і напилення дозволяє нам створювати презентабельну унікальну обробку ліфтових кабін.

Серія – клас преміум.

В елітних будинках і обладнання повинно бути розкішним. Якщо вам не важливо, скільки коштує ліфт, а важливі його функціональність і багатство обробки, рекомендуємо серію INOX. У приватних котеджах, банках і готелях, медичних і розважальних центрах ми декоруємо кабіни ліфтів нержавіючої сталлю.
Ці золочені панелі з мереживним тисненням і всілякими малюнками і візерунками виглядають, як твори мистецтва. Ми пропонуємо два типи нержавіючої обробки для влаштування ліфтів: економний український і шикарний європейський, а також комбінуємо їх з дзеркалами і іншим декором.

Панорамна серія GLS

Ми також виготовляємо панорамні скляні ліфти, внутрішні для офісних і торгових центрів, а також аеропортів, і зовнішні, щоб споглядати пейзажі. Кабіна і двері можуть бути абсолютно прозорими, тільки скляними або з металевими рамами.

Скло для кабін використовується гартоване, товщиною від 0,8 см, ударобезпечне. У внутрішній устрій ліфта можна встановити кондиціонер, що очищає повітря від мікробів і ЖК монітор Elevart з інформаційним і рекламним відеоконтентом.

Зразки обробки купе кабіни

Звертайтеся до професіоналів

ТОВ «Скайліфт» пропонує купити ліфти від провідних виробників ринку. Ми зможемо підібрати ліфт, який підійде саме вашому будовою і буде служити довго. Ми гарантуємо:

  • Професіоналізм. Наші монтажники, електромеханіки і наладчики пройшли навчання в Європі;
  • Швидкість. Ми надамо комерційну пропозицію протягом одного дня. Термін поставки обладнання – від 60 днів. Монтаж – від 14 днів. Черговий механік прибуде за викликом протягом півгодини. Термін поставки комплектуючих – від п’яти днів;
  • Надійність. ТОВ «Скайліфт» надає гарантійне обслуговування на протязі п’яти років і більше. Гарантія на монтаж ліфта становить два роки.

Хочете знати, скільки коштує ліфт для вашого будинку, телефонуйте за номером: (044) 337-04-66 і ми зробимо індивідуальний розрахунок безкоштовно.

схожі статті