sky
lift

Найекстремальніші ліфти

Щоб мати можливість споглядати величезну кількість природних красот буквально з висоти пташиного польоту, насолоджуючись при цьому неймовірними ракурсами, людьми були спроектовані і побудовані спеціальні підйомні пристрої.

Вхідні в число найбільш екстремальних і незвичних ліфтів підйомники здатні щомиті захоплювати дух. З їх допомогою пасажири-екстремали мають можливість бути доставленими на найвеличніші світові вершини всього протягом декількох коротких і в той же час всепоглинаючих секунд.

необычный лифт

 

Ліфт Байлун (Китай)

 

В одній з мальовничих китайських провінцій – Хунань – можна скористатися унікальним екстремальним ліфтом. Зокрема, мова йде про підйомник, що отримав назву “Байлун”. Його також часто називають “Ліфтом Ста Драконів”. Цей пристрій дозволяє доставити всіх бажаючих на оглядовий майданчик, з якого відкривається неперевершеної краси вид, що викликає непідробний захват у туристів, національний природний парк.

 

Ліфт Хамметшванд (Швейцарія)

 

На території Швейцарії – процвітаючої європейської країни – знаходиться найвищий в Європі підйомник, відомий під назвою “Хамметшванд”. Його висота досягає 153 метрів. Перебуваючи всередині його кабіни, можна отримувати величезне задоволення, адже перед очима відкривається незрівнянний краєвид, що включає в себе не тільки чарівні Альпи, але і Фірвальдштетське озеро.

 

Ліфт “Врата на захід” (США)

 

Що займає почесне місце в списку найбільш незвичайних ліфтів в світі підйомник знаходиться в штаті Міссурі в Сент-Луїсі (Сполучені Штати Америки). Він вбудований в 192-метрову арку. Особливою оригінальністю конструкції додає незвичайна назва – “Врата на захід”.

 

Ліфти у вигляді капсул (Німеччина)

 

На території німецького музею Mercedes-Benz функціонують ліфти, які в прямому сенсі слова вражають уяву. Створюється враження, що ці підйомні пристрої родом з якогось переглянутого ще в дитинстві фантастичного фільму. Здаються забавними ліфти у вигляді капсул насправді є досить екстремальними. Вони пересуваються уздовж стін і без того унікального закладу.

 

Ліфти-кульки (Швеція)

 

Вражають своєю оригінальністю ліфти, що нагадують фантастичні кульки, обслуговують пасажирів в Швеції. Ці підйомні пристрої знаходяться на одному з найбільш великих будівель в світі, що має сферичну форму. Мається на увазі будова Ерікссон-Глоб. Якщо ви бажаєте потрапити на вершину цього будинку, з якої відкривається чудовий вид на Стокгольм, ці підйомники – саме те, чого ви потребуєте!

схожі статті