sky
lift

Незвичайні дореволюційні ліфти

Раритетні ліфти є в Америці, як країні, де вони були винайдені, в багатій Європі і, звичайно ж, в Російській імперії. Перші ліфти з’явилися природно в столичних містах: Санкт-Петербурзі і Москві.

Музейний ліфт

Ви будете здивовані, але в державному музеї історії сьогодні піднімає і опускає людей і вантажі ліфт, встановлений в далекому 1895 році. Природно, за минулі 120 років його багаторазово модернізували.
Необычный лифт, подъемник

Спочатку шахта підйомника у вигляді сітки, і переміщався він на тросах. У 1989 році ремонт ліфта зробили фахівці з Австрії. З тих пір у шахти скляне огородження, а ліфт рухається завдяки гідравлічному приводу.

На жаль, старовинний оригінальний інтер’єр – оббивка червоним деревом і лавочка з оксамитом не збереглися. Тому нині можна побачити лише копію колишньої кабіни, але повторену в точності. Однак задоволення від поїздки зберігається, адже в ліфті вас обов’язково буде везти ліфтер.

Від Зимового палацу до Кремля

Більша частина стародавніх садиб та інших історичних і архітектурних пам’яток, оснащених ліфтами, має американське обладнання. Перші ліфти перевозили Керенського в Зимовому палаці, графа Шереметьєва в Кусково і Леніна в Кремлі.

І це зовсім не дивує. Встановити компактний тихий ліфт в умовах палацової архітектури здавалося б неможливо. Але титулованим особам промисловість завжди пропонує найкращі, сучасні розробки.

Сьогодні в цих будівлях встановлені сучасні моделі ліфтів. Їх відмінними рисами є шків діаметром всього 10 см, відсутність машинного відділення і компактна лебідка без редуктора. Завдяки такій конструкції на 50% економиться електроенергія.

Додатковими перевагами таких ліфтів виступають тиха робота і плавний хід. Це забезпечується лебідкою з амортизаторами з гуми і армованими ременями. Ліфт прискорюється і гальмує дуже м’яко за рахунок керуючої векторної системи і вантажозважуючих датчиків.

Ліфт спроектований так, щоб звести нанівець ризики. Міцним ременів з поліуретановим покриттям не потрібна мастило, цим вони кардинально відрізняються від звичайних сталевих. Підшипники в лебідці герметично приховані, тому їм не потрібно масло. Двигун працює на магнітах постійної дії.

Підйомник повністю безпечний і екологічний, ніякі паливно-мастильні матеріали не можуть виявитися в його шахті. Навіть комплектація ліфтового обладнання доставляється клієнтам в біологічній розкладаючій упаковці. Додатковий плюс – мінімальна участь людей в обслуговуванні.

схожі статті