sky
lift

Огляд матеріалів для стін, стель і підлоги ліфта

Наша компанія під замовлення використовує для обробки кабін (стін, підлоги і стелі) будь-які оздоблювальні матеріали. А для того, щоб ви могли зорієнтуватися і вибрати, що краще в вашому випадку зробимо огляд традиційних матеріалів для класичних і елітних підйомників.

 

Стельова обробка ліфта

У багатоповерхових будинках використовуються матеріали економ класу – це дерев’яні, пластикові панелі і ДСП. В адміністративних і медустановах, торгових і бізнес-центрах використовується нержавіюча сталь (нею обшиваються всі поверхні кабінки).

У готелях, будинках фінансових і інших компаній, а також в приватних котеджах ми монтуємо підвісні стелі з скляних плит. У нашому каталозі можна вибрати матові одноколірні або напівпрозорі мереживні панелі.

Серед оригінальних пропозицій нержавіюча сталь: дзеркальна, гладка або зерниста, перфорована і з гравіюванням, покрита полімерним або титановим напиленням, пофарбована і лакована.

Причому при обшивці стелі і інших поверхонь можна округляти кути. Висвітлюють кабіни сучасними приладами відкритого і закритого типу з галогенними або світлодіодними лампами, або led-підсвічуванням.

Оздоблення стін ліфта

Серед найбільш доступних стінових матеріалів простий пофарбований метал і ламінований пластик. Його можна прикрасити вставками з нержавіючої сталі і дзеркалами. Далі за вартістю йдуть скляні плити, їх розташовують горизонтально або вертикально.

В офісних будівлях під замовлення можна зробити дизайнерські скляні панелі з логотипами компанії або у фірмовій забарвленням. Стіни люксових кабін ми оформляємо нержавіючою сталлю пофарбованої під титан, мідь, бронзу, золото або срібло.

Ми не обмежуємо клієнтів вибором матеріалів. Це може бути і оббивка натуральною шкірою і обшивка панелями з цінних порід деревини з покриттям сусального золота або оформлення всієї кабінки дзеркалами.

На стінці біля входу монтується панель сенсорна управління. У кабінці ми можемо встановити очисники, іонізуючі повітря, кондиціонери та відеокамери.

Обробка підлоги

Матеріали статі підбираються не тільки по класу будівлі, але і з урахуванням прохідності ліфта і їх зносостійких якостей. Для вокзалів, торговельних центрів і аеропортів замовляють гумове покриття для підлоги або з рифленої сталі.

Для житлових багатоповерхівок найчастіше використовують одноколірний лінолеум або з простим малюнком. Підлоги елітних закладів покривають паркетом, натуральним або штучним каменем, керамічною плиткою та ковролін.

 

схожі статті