sky
lift

UltraRope і NanoSpace – інноваційні технології ліфтів KONE

Компанія Коне виробляє популярні у всьому світі ліфти. В Європі кожен 2-й ліфт – Kone, в Піднебесній – кожен 5-й, в Америці – 10-й. Всього в світі працює понад 13 мільйонів ліфтів цього бренду.

Фінські ліфти Kone популярні в Європі. Наша компанія займається їх установкою в країнах Прибалтики і в Німеччині. Це абсолютно безпечне і високоякісне обладнання. Розглянемо його інноваційні можливості.

Особливості технології UltraRope Kone

Фахівці компанії Коне винайшли унікальний канат UltraRope з волокон карбону, просочених поліуретаном. Він не менш міцний, ніж сталевий аналог, але набагато легше його. Надійність модернізованого каната тестувалася протягом року в спеціально вирубаної скельної шахті.

Максимальна висота підйому ліфта сьогодні – 500 метрів. Для цього потрібно трос довжиною – 550 метрів, який важить – 18,65 тонн. А ось новий канат такої довжини має вагу лише – 1,17 тонн. Вся рухлива конструкція в першому випадку важить – 33 тонни, а з новим тросом – менше 16 тонн.

Це на виході дає пристойну економію електричної енергії і ефективний старт кабіни. Крім того, UltraRope дозволить піднімати пасажирів на висоту 800 – 1000 метрів, хоча зараз в хмарочосах застосовують спліт-системи, в яких пасажирам доводиться робити пересадку в інший ліфт при підйомі.

Хоча такі ліфти вигідно монтувати в будівлях починаючи від 200 метрів, в нижчих це фінансово невигідно.

Технологія NanoSpace для заміни старих кабін

Всім відомо, що величезна кількість будівель в нашій країні і в усьому світі потребують заміни ліфтового обладнання. Компанія Коне розробила для цього нову технологію – NanoSpace.

Вона дає можливість збільшувати корисний простір будівель. Для цього демонтується машинне приміщення, двигун підйомника встановлюється під ліфтом, а противаги діляться і кріпляться з двох сторін кабінки ліфта.

Таким чином вивільняється до 50% площі. Крім того, заміна старого ліфта на нове обладнання бренду Kone проводиться всього за два тижні, тоді як зазвичай на цю роботу витрачається до 8 тижнів.

Так скоротити процес дозволяє заміна оснащення готовими блоками. На заводі Kone повністю збирається кабіна, двигун, інші елементи і програмне забезпечення. У кожному разі це виконується під замовлення для конкретного офісного, торгового чи розважального будівлі.

Наші можливості

Звернувшись в нашу компанію, ви можете розраховувати на рішення ліфтових проблем. Фахівці «Скайліфт» мають великий досвід у проектуванні та підборі підйомного обладнання відповідно до технічних характеристик об’єкта і фінансовими можливостями замовника.

схожі статті