sky
lift

Міфи про котеджні ліфти

З ростом популярності установки підйомних пристроїв в приватних будинках збільшується кількість міфів, що стосуються їх роботи і експлуатації. Це властиво практично для будь-якого стає все більш поширеним явища. Нами були зібрані кілька найбільш усталених міфів про котеджному ліфті, ціна якого може варіюватися, залежно від безлічі чинників.


котеджный лифт

 

Котеджний ліфт застрягне при відключенні електрики

 

Насправді практично завжди в малоповерхові об’єкти, в тому числі в приватні будинки, встановлюються так звані гідравлічні ліфти. Такі підйомники здатні доставляти пасажирів вниз і відкривати перед ними двері навіть в разі раптового відключення електрики. Завдяки гідравлічному приводу електроенергія споживається виключно в процесі підйому кабіни. Коли пропадає харчування, з гідравлічного циліндра відбувається відтік масла, тому під силою власної ваги ліфта вдається досить плавно доїхати до першого поверху.

 

Кабіна котеджного ліфта впаде, якщо трос обірветься

 

Кабіна встановленого в котеджі гідравлічного ліфта не може впасти. Це пояснюється певними нюансами, пов’язаними з конструкцією підйомного пристрою. Підйомники на тросах – це, як правило, електричні ліфти. Вони видають більше шуму. Найчастіше вони використовуються в багатоповерхівках. Однак навіть в таких ліфтах вживаються всі необхідні заходи безпеки.

 

Сходи більш корисні, ніж ліфт

 

Піднімаючись сходами вгору, людина насправді отримує невелике фізичне навантаження: тренується квадріцепс. Однак цю користь навряд чи можна назвати сумірною з тією шкодою, що наноситься при ходьбі по сходах колінних суглобів. Також вважається, що підйоми можуть бути небезпечними для вагітних жінок.

 

Ліфт видає багато шуму

 

Шум, що видається гідравлічним ліфтом для котеджу чи можна зіставити з шумом, який видає доведений до кипіння чайник.

 

Поїздки в ліфті неможливі через наявність клаустрофобії

 

У переважної частини випадків котеджний ліфт, купити який можна практично в будь-який приватний будинок, як і його шахту, можна виконати з скляними вставками, яке може бути як повним, так і частковим. Поїздки в прозорих кабінах мало кому приносять незручності, тому використання такого підйомника здатне принести лише масу позитивних емоцій. Разом з тим поїздка ніколи не займає надто багато часу, так як мова йде про ліфти, які встановлюються в малоповерхових будівлях.

схожі статті