sky
lift

Ліфт з магнітним замкОм

Уже не один рік в Києві успішно борються з неплатниками комунальних послуг за допомогою магнітних замків, розташованих в ліфті. Якщо у мешканця є борг за квартиру, замок блокує картку-ключ при спробі скористатися ліфтом, і додому потрібно йти пішки.

Як не дивно ця ідея першим прийшла в голову не комунальникам, а відповідальним мешканцям, яким набридло, що не платять одиниці, а страждають усі. Тому керівники ОСББ та інших громадських організацій звертаються в ЖЕКи і до влади з ініціативою встановити у них таку комп’ютерну систему.

Як це працює

Ліфт для будинку обладнується магнітним замком, а власникам квартир видають магнітні ключі. Для виклику кабінки мешканець вставляє в щілину (замість кнопки виклику) картку. Комп’ютер зчитує з неї інформацію і якщо все в порядку, боргів немає, то подає кабіну. До боржника ліф не їде.

Система випробувана вже не в одній київській багатоповерхівці, і боржників там більше немає. В одних випадках таку систему оплачують самі мешканці за своєю ініціативою, в інших – питання вирішується за рахунок бюджетних фінансів.

Адміністрація міста підтримує прогресивну ідею мешканців і зацікавлена ​​в її впровадженні, так як на сьогоднішній день – це найгуманніший (і результативний!) Спосіб боротьби з боржниками.

 

Додатковими плюсами є збереження і чистота кабінки, та й сам ліфт ламається набагато рідше. А мінус один, коли приходять гості, їх потрібно зустрічати.

Платний ліфт

Є й інший досвід впровадження аналогічної системи. Ліфт вирішили робити платним. Кошти на розрахунковий рахунок магнітного ключа потрібно було класти, як на мобільний телефон. І хоча проїзд був всього по 15 копійок, система не прижилася.

Чи не ефективний був платний домашній ліфт все з тієї ж причини – через «зайців». Хитруни, які не бажали платити за проїзд, піднімалися на свій поверх, зайшовши в кабіну з сусідом, які сплатили поїздку. Ну не станеш же виштовхувати з кабінки бабусю пенсіонерку або сусіда амбали ?!

 

Купити в ліфт магнітний замок

У МЖК України цей досвід хочуть розповсюдити по всій території України. Якщо прогрес поки не дійшов до вашого багатоквартирного будинку, ви своїми силами можете його наблизити, замовивши в нашій компанії обслуговування ліфта і установку магнітних ключів.

Для цього вам необхідно отримати згоду всіх мешканців під’їзду. Звертайтеся до нас з підписами всіх сусідів. Ми оцінимо техстан ліфта, розробимо індивідуальну схему і встановимо чіп. Вартість в кожному випадку індивідуальна, але цілком доступна.

схожі статті