sky
lift

Ліфтові екскурсії в акваріумі в ТРЦ «Океанія»

Ось це ліфт!
У 2016 році був побудований унікальний торгово-розважальний центр «Океанія». Його основною визначною пам’яткою є гігантський акваріум, в якому регулярно проводяться екскурсії в прозорому ліфті.

Технічні особливості

Розміри мега акваріума вражають: висота – 24, а діаметр більше 10 метрів, об’єм – більше 1200 м3. Це найбільший в світі акваріум з морською водою. Попереднім лідером був АКВАДОМ в берлінському готелі CityQuartier DomAquarée висотою 16 метрів і діаметром 11,5 метрів.

Акваріум спорудила за 2 роки корпорація ICM (Америка) для московської фірми «ТПС-Нерухомість». Відвідувачі торгового центру милуються 50 видами декількох тисяч риб з кабінки підйомника.

Ліфт зроблений з високоміцного скла у вигляді циліндра, його кабіна призначена для 12 людей. Підйомник має нестандартну конструкцію, працює на гідроприводі, розташованому під всією системою. Вхід в ліфт на першому поверсі, а вихід – на четвертому через підводний тунель.

Екскурсія «Ліфт-акваріум»

Хоча екскурсія протікає лише 3 хвилини і складається з підйому з невеликими зупинками, які бажають прокотиться в чудо-ліфті і помилуватися мешканцями морів і океанів все більше. Екскурсію проводить аудіогід, а також привітний екскурсовод, який відповідає на питання відвідувачів.

Оптимальний час для екскурсії ранок і після обіду в періоди годування риб. У ці моменти два аквалангіста в спецспорядження прямо перед глядачами півгодини годують мешканців акваріума, а потім очищають корали і стіни гігантського судини.

Для різних типів риб у водолазів кілька різновидів корму. Акул, окунів і інших великих хижаків індивідуально пригощають королівськими креветками, дрібними розмороженими рибками і кальмарами.

Стайки риб харчуються рідким кормом, видавлювати з пляшок і хмарою розтікається по воді. За годуванням зручніше спостерігати з галерей третього і другого рівнів. Однак, перебуваючи в прозорому ліфті, відчуваєш себе дослідником океанських глибин.

Мешканці акваріума

Серед дивних мешканців акваріуму мешканці Червоного моря, Індійського, Тихого і тропічній частині Атлантичного океанів. Це глибоководні мурени і хижі групери, таллоси і спинороги, зебраси і цезіі, а також риби-хірурги.

Відвідувачів особливо вражають двометрові біло- і чорно-пері акули. У верхній частині акваріума плавають смугасті Каранг різних забарвлень і яскраві губа маорі. Найприємніше в тому, що екскурсії, які можна відвідати з 10:15 до 22:00 кожні 15 хвилин абсолютно безкоштовні.

 

схожі статті