sky
lift

Популярні питання про ліфти для інвалідів. Частина I.

Люди з обмеженими можливостями мають бажання і повне право вільно в будь-який час залишати свій будинок і повертатися. Однак оснащення житла спеціальним обладнанням проводиться тільки за індивідуальними замовленнями.

Ми постаралися зібрати в одному матеріалі всі питання, які нам задавали з продажу, встановлення, обслуговування ліфтів для інвалідів. Вийшов повноцінний розгорнутий матеріал, тому що питань було багато.

Людей, які не можуть самостійно пересуватися дуже багато, ліфти для інвалідів в багатоповерхових і приватних житлових будинках встановлюються вкрай рідко. Одна з причин – відсутність інформації.

У зацікавлених людей немає знань про те, яке обладнання можна придбати, де встановити і скільки воно коштує. Саме на ці, що хвилюють інвалідів-візочників питання, ви знайдете відповіді в цій статті.

Які бувають види ліфтів для інвалідів і де їх можна встановлювати?

Асортимент спеціального обладнання досить широкий і дозволяє для кожної ситуації підібрати підходящу модель. Наприклад, є ліфти у вигляді платформи (найчастіше вони приставні).

Є спрощений варіант, при якому крісло рухається уздовж сходових маршів. Можна встановити підйомне устаткування з повноцінною кабіною, тільки без дверей, як в home ліфті. Але цей варіант потребує шахті.

Підйомники можуть бути гідравлічним і електричним. Електричні ліфти більш швидкі, їх багато моделей не потребують машинному приміщенні, вони незамінні для багатоповерхових будівель

Гідравлічні підйомники працюють тихіше електричних, їх шахта ненабагато більше кабіни.
Гідравлічний ліфт більше підходить для вже готових будівель, йому потрібна всього одна несуча стіна і малий простір. Їх мінус – невелика швидкість, однак для багатьох інвалідів він є плюсом. Підйомники можна встановити всередині будівлі, а також зовні (максимальна висота для гідравлічного ліфтів 22 м).

Чи потрібні дозволи на встановлення ліфтів для інвалідів? Чи займається ваша компанія їх отриманням?

Так, в послуги нашої компанії входить підготовка документації та її погодження у відповідних органах. Ми беремо на себе всю організацію процесу, починаючи від проекту ліфта і закінчуючи введенням його в експлуатацію.

Скільки потрібно мінімум місця для інвалідного ліфта, і за якою ціною його можна купити?

За будівельним нормам мінімальний розмір кабіни інвалідного ліфта: 1100мм ширина і 1400мм глибина, дверний проріз – 800мм. Український підйомник може коштувати близько 150 тис. Грн. іноземний – від 400 тис. грн.

Звертайтеся, ми завжди готові безкоштовно проконсультувати наших клієнтів, оперативно і якісно доставити і встановити комфортний і функціональний ліфт для людей з особливими потребами.

Ось деякі технічні характеристики для ліфтів, які ми можемо запропонувати

 

Продовження матеріалу в наступній частині.

схожі статті