sky
lift

Особливості ліфтів Schindler

Серед лідерів світового виробництва підйомного обладнання швейцарська корпорація Schindler, яка почала свою діяльність в 1874 році. З 1980-х вона займає 1-е місце в світовому рейтингу за встановленими ескалаторах і 2-е після Отіс по пасажирським підйомникам.

Унікальні нюанси обладнання Шиндлер

Система Micronic 10. Всі моделі з системою Micronic 10 мають гарантію на точний час очікування кабінки. В основі цієї системи лежить спочатку задана інформація пасажира, на який поверх йому потрібно.

Панель відразу ж вказує який з ліфтів ваш. Програма, що збирає дані всіх викликів, підбирає кожній людині ту кабінку, яка транспортує його з найменшою кількістю зупинок, тому як можна швидше.

Ліфт розвозить партії людей на одні поверхи, а потім оперативно приймає нових пасажирів, що дозволяє мінімізувати кількість підйомників в багатоповерховому будинку, не допустити штовханини і довгого очікування, а також економити на технічному обслуговуванні.

Schindler IDце захисна система, що дозволяє ідентифікувати людину по його пін-коду або магнітної картки, проведеної по панелі підйомника. Вона робить доступним або неможливим проїзд пасажирів різних категорій на конкретний поверх.

Ліфт Mobile. Фахівці компанії Шиндлер перші створили підйомник без машинного відділення. Ліфт Mobile має двигун, розташований під кабіною. Завдяки відсутності МО істотно економиться корисний простір в будівлі.

Монтаж за 2 дні. Кабіна ліфта, його двигун і інші вузли збираються на заводах, тому монтаж займає такий невеликий термін.

Види підйомників Schindler

Компанія Шиндлер випускає широкий асортимент ліфтового обладнання. Розглянемо найбільш затребувані моделі.

Schindler 3300 – кращий ліфт для житлових будівель. Його переваги в просторій кабіні, економному споживанні електроенергії, повної безпеки і автоматичному евакуйовані пасажирів в разі пожежі. Дизайн кабіни можливий в 4 стилях, кожен з яких функціональний, модний і стильний.

Schindler 5400 – ідеальна модель для багатолюдних будівель аеропортів, офісних і торговими центрів та інших громадських будівель. Його можна використовувати в будівлях з 30 і менше поверхів. Його відрізняють безпеку, економну витрату електрики, сучасний дизайн і висока якість роботи.

Ще одна перевага Schindler 5400 – відсутність машинного відділення, за рахунок якого вивільняється додаткові вільні комерційні площі. У цьому ліфті використовуються інноваційна технологія контролю доступу на конкретні поверхи і в певний час стороннім людям.

Schindler 2500 – найефективніша модель лікарняних ліфтів. Вона здатна транспортувати медобладнання, гойдалку з хворим і супроводжуючий персонал завдяки високій вантажопідйомності і великим габаритам кабіни. Важлива відмінність – надійність і максимальна точність зупинки, що дозволяє комфортно перемістити хворого з поверху в кабіну і навпаки.

Крім перерахованих моделей компанія випускає надійні і практичні вантажні ліфти Schindler 2600, панорамні елітні підйомники, ескалатори та траволатори в широкому асортименті.

Ліфт для вас

Звернувшись в нашу компанію, ви можете бути впевненими в тому, що ми запропонуємо, спроектуємо, доставимо і встановимо вам найбільш підходящу модель ліфта, це буде надійне рішення відповідне вашим потребам і можливостям.

схожі статті