sky
lift

Переваги панорамного ліфта. Давайте їх розглянемо

Сьогодні неможливо уявити багатоповерховий будинок без ліфта. У сучасних будівлях він стає не просто транспортом, а перевагою, особливим прикрасою і засобом розваги. У цій статті ми поговоримо про панорамних пасажирських підйомниках.

Відмінність панорамних підйомників, давайте їх розглянемо

Головною відмінністю панорамного ліфта від традиційного є його конструкція, призначена для огляду. Якщо звичайний ліфт прихований від очей, ми бачимо лише його двері і кабінку, то панорамний стає частиною архітектури будівлі, його інтер’єру або екстер’єру.

Панорамний підйомник додає до архітектурного проекту особливий момент – рух. Тому власники ТЦ віддають перевагу саме такі ліфти. При правильному їх розташуванні зростає ділова активність і в ресторанах, готелях і РЦ.

Наша компанія пропонує панорамні підйомники європейських виробників в різному ціновому діапазоні. Ми проектуємо і встановлюємо ліфта в атріумі і пристроюємо до готового будинку зовні.

Одна, кілька стін або весь ліфт може бути прозорим. Він являє собою металевий каркас і огорожу з решітки або високоміцного скла, що забезпечує вільний огляд навколишніми пейзажами або магазинами та ресторанами торгового центру.

 

Особливі переваги панорамних ліфтів

У панорамних ліфтів є явні і приховані гідності, розглянемо основні з них.

  1. Привабливий зовнішній вигляд. Прозорий та напівпрозорий, конструкція ліфта зі скла і металу стає родзинкою ділового, торгового центру або готелі, оживляє його архітектуру і привертає увагу.
  2. Знижує рівень дискомфорту. Для тих пасажирів, хто боїться замкнутого простору, поїздка в прозорому ліфті – це можливість без страху зручно користуватися ліфтом.
  3. Задоволення для пасажирів. Якщо навколо є на що подивитися, спуски і підйоми перетворюються в розважальні екскурсії, безкоштовні і від цього ще більш приємні.
  4. Комерційна прибуток. Панорамний ліфт відкриває широкий огляд нових магазинів, ще не відвіданих кафе, спонукає їздити з поверху на поверх. Все це стимулює торгівлю і збільшує прибутковість бізнесу.
  5. Зорова і явна економія простору. Якщо скляний ліфт встановлений в будівлі, він не здається масивним і важким, виглядає компактним і акуратним, не перевантажуючи візуально приміщення. Установка зовні дає реальну економію місця близько 4м2, яке можна використовувати більш раціонально.
  6. Панорамний ліфт не потребує ліфтовій шахті, що теж дає економію цінних квадратних метрів.
  7. Широкі можливості дизайну. Кабіну панорамного ліфта у нас можна замовити не тільки чотирикутної форми, а й круглої, овальної, напівкруглої і т. Д.

Наша компанія може проконсультувати вас з усіх аспектів і особливостей панорамних ліфтів, підібрати той, який підходить саме вашому будовою.

 

схожі статті