sky
lift

Ліфт для інвалідів

Як свідчить світова статистика, в кожній країні кількість людей з інвалідністю становить 7 – 10%. З огляду на, що на даний момент в Україні проживає 42,5 млн осіб, це мінімум 297,5 тисяч чоловік з особливими потребами.

І це люди, які мають повне право на вільне пересування. Тому Генеральна Асамблея ООН ще у 2006 році видала Конвенцію про права інвалідів N 61/106, в якій зазначено, що житлові, медичні та громадські будівлі повинні бути оснащені спеціальними ліфтами.

Ось чому сьогодні при будівництві лікарень, поліклінік, медичних центрів, адміністративних установ,

Лифт для инвалидов. Размеры лифтов для инвалидов
багатоквартирних і приватних будинків все частіше встановлюють підйомник і ліфт для інвалідів.
Наша компанія пропонує доступну за ціною, високоякісну, надійну ліфтову техніку для людей з особливими потребами словацької компанії TUCHYŇA VÝTAHY, яка має деякі відмінності від звичайних пасажирських ліфтів.

Відмінні риси ліфта для інвалідів

  • Вантажопідйомність. У деяких випадках разом з хворим необхідно транспортувати з одного поверху на інший важковагове медичне обладнання. Та й звичайні інвалідні коляски дуже часто масивні і важкі, тому ліфти повинні мати велику вантажопідйомність (635, 675, 1000 кг і більше).
  • Підвищені габарити кабіни і дверцят. Розміри ліфтів і прорізів необхідні такі, щоб людина на візку могла в’їхати в кабіну самостійно і з супроводжуючою особою. Залежно від ситуації габарити можуть бути 1,1 х 1,4; 1,2 х 1,4; 1,35 х 1,4; 1,4 х 1,4 метра.
    Розміри ліфтів замовляються індивідуально. Ми можемо запропонувати ширину максимум 1,6 м, довжину – 2,7 м, висоту 2,2 або 2, 3 метра. Дверний отвір може бути шириною 1,1 або 1,3 метра, висотою 2 або 2,1 метр.
  • Внутрішнє оздоблення. Підлоги в спеціальних ліфтах ми обробляємо гладкими, але не ковзаючими матеріалами, а стіни високоміцними, пожежобезпечними панелями з ламінуванням, що імітують деревину і/або «нержавейкой».
  • Панель управління. Головною відмінністю ліфта для інвалідів на візках є панель з кнопками для управління ліфтової технікою. Вона зручно розташовується на рівні коляски.
  • Покращені умови. При необхідності ми обладнаємо ліфтові кабіни кондиціонерами з антибактеріальними фільтрами або очисниками іонізуючими повітря.

Чи плануєте замовити ліфт для інвалідів? Наші консультанти готові відповісти на всі ваші запитання і врахувати побажання. Ми гарантуємо швидкий термін виконання замовлення, доступні ціни, простоту експлуатації, безпеку і надійність ліфтової техніки.

схожі статті