sky
lift

Хотіли б ви купити ліфт з туалетом?

Ні – ні, мова не йде про те, у що сьогодні швидко перетворюють навіть нові ліфти вандали і просто некультурна шпана. Ви хотіли б купити ліфт, обладнаний туалетом? Питання це зовсім не риторичне.

Японія попереду планети всієї

На даний момент над цією ідеєю активно працюють японські інженери. Державне правління країни Висхідного сонця звернулося до виробників ліфтового обладнання з пропозицією реалізувати ідею
монтажу в ліфтових кабінах компактних туалетів.
Приводом для розгляду цього питання стали все частіші землетрусу. В останній раз через такого природного катаклізму в кабінах ліфтів виявилися замурованими кілька десятків людей.
Купите лифты с туалетом

Переляканим пасажирам довелося довго чекати звільнення і мучитися не тільки від страху, а й від фізіологічних проблем. Щоб уникнути таких ситуацій в майбутньому японський уряд і придумало цей проект.

Інженери пропонують кілька конструктивних недорогих варіантів. Наприклад, складні моделі туалетів з картону, оснащені мішком, що не пропускає вологу, або наповнені абсорбуючим матеріалом.

У Росії все навпаки

У Ярославлі пішли по зворотному шляху. Місцеві жителі мабуть так звикли використовувати кабіни ліфтів не за призначенням, що навіть у відомому ресторані «Іоанн Васильович», розташованому в центрі міста, вбиральня зроблена у вигляді сучасного ліфта зі сталевими дверима.

Українські ліфти: традиційно і сучасно

Ліфти з туалетами для України поки лише ідея для роздумів. Однак технічний прогрес йде семимильними кроками. Сьогодні в компанії «Скайліфт» ви можете купити якісне європейське ліфтове обладнання.

Це ліфти для кухонь і котеджів, автомобільні та вантажні, для інвалідів та панорамні, пасажирські і офісні, а також ескалатори та траволатори. Ми займаємося продажем, встановленням та обслуговуванням ліфтів в Києві і по всій Україні.

Своїм клієнтам ми пропонуємо обладнання з вантажопідйомністю від 320 до 2000 кг. Ви можете купити ліфти з кабінами різних серій, оброблених в класичному стилі, корпоративному або індивідуальному.

Нашу компанію відрізняють: професіоналізм персоналу, швидкі терміни реалізації проектів, надійність і гарантійне обслуговування, доступні ціни та якісний сервіс! Ми змонтуємо для вас довговічний, комфортабельний, сучасний ліфт!

схожі статті