sky
lift

Ліфт для приватного будинку: «за» і «проти»

Коли ви плануєте будівництво свого родового гнізда, хіба не продумуєте кожну деталь, хіба не мрієте, як затишно і комфортно буде в цьому житлі кожному члену сім’ї? Так давайте задумаємося: чи потрібен ліфт для приватного будинку? Мінуси ви знайдете самі, розглянемо переваги його наявності.

Свобода пересування – головне «за»

Якщо в будинку більше одного поверху, потрібен ліфт, тим більше він обов’язковий для великого трьох або чотириповерхового котеджу, так як це обладнання дозволяє вільно переміщатися по будинку. Ви з легкістю вибігав на четвертий поверх?

Лифт для частного дома. Средний размер лифта

Прекрасно! А ваша вагітна дружина, маленькі діти? А може бути, у вас є літні батьки або родичі інваліди? Як їм підніматися по сходах на верхні поверхи? Та й ви самі швидко рухаєтеся, поки молоді і здорові.

Поверховість будинку це плюс: гараж в підвалі, більярд в мансарді, спальня на другому поверсі, а кухня на першому. Але хіба ви не збираєтеся жити в своєму будинку до глибокої старості? Так? Якщо ви не плануєте його перебудовувати, в такому випадку ліфт для приватного будинку – незамінна річ.

А значить котеджний ліфт не розкіш і не примха, а необхідна техніка. Якщо будівля в стадії розробки, можна запроектувати ліфт всередині, а якщо воно вже побудовано, ліфтову шахту ми влаштуємо зовні.

Додаткові плюси ліфтів для приватного будинку

Ми встановлюємо ліфтове обладнання словацької компанії Tuchyňa – Výtahy. Це практичні, надійні, довговічні і красиві котеджні ліфти. У нас широкий модельний ряд, об’єднаний загальними перевагами. Наші ліфти мають:

– високу якість, пожежо- та технічну безпеку, підтверджену сертифікатами;

– мала вага, що не вимагає посилення фундаменту;

– низьке споживання енергії;

– тихий хід (пральна машинка і та працює голосніше), кабіна переміщується без вібрацій і гальмує в строго призначеному місці;

– термін експлуатації від двадцяти років;

– відмінна якість за розумною вартістю!

Стильний дизайн

У нас ви можете замовити не тільки необхідний розмір ліфта і габарити, але і оригінальну конструкцію і обробку. У вас вже побудований будинок? Ми зробимо зовнішній ліфт серії GLS з високоміцного прозорого скла, який гармонійно впишеться в екстер’єр будівлі.

При необхідності ми обладнаємо його кабіну кондиціонером, який виконує протимікробну очищення повітря. А хочете незвичайний декор кабіни панелями з кольорового візерункового скла Decoglass і Aldecco? Ми запропонуємо обробку серії CLS.

Вам більше до душі стриманий дизайн? До ваших послуг мармурові або гранітні підлоги (або їх імітація), а також оздоблення стін ламінованим панелями зі вставками з нержавіючої сталі (серія CS). Але найбагатше виглядає елітна ліфтова техніка INOX, кабіни якої прикрашаються дуже міцними і красивими панелями з нержавіючої сталі.

схожі статті