sky
lift

Високотехнологічні новинки ліфтової індустрії

Ліфтова індустрія розвивається з неймовірною швидкістю: поліпшуються технічні показники підйомників, створюються вражаючі концепції дизайнерського оформлення кабін, розробляються інноваційні системи автоматичного управління. У цій статті ми розповімо про найбільш гучних і вражаючих новинки останніх років.

«Розумні» ліфти від російських винахідників

Інженери з Єкатеринбурга придумали систему, яка буде самостійно розраховувати пасажиропотік в різний час доби. Спеціальна програма дозволить ліфтовому механізму «розуміти», на якому поверсі очікувати пасажирів в той чи інший період. Ліфт розрахований на висотні офісні будівлі, в яких пасажири переміщаються протягом дня за певним алгоритмом. Система дозволяє уникнути зайвих втрат часу на очікування ліфта на початку і в кінці робочого дня. Додатковий бонус механізму – здатність працювати протягом півгодини після аварійного відключення електрики.

Найшвидший в світі ліфт

Ліфт в одному з бізнес-центрів Гуанчжоу демонструє неймовірні швидкісні показники – 75,6 кілометрів на годину або 21 метр секунду. Відстань в 500 метрів підйомник долає за 24 секунди. Секрет швидкісного ліфта полягає в тому, що підйомник працює на дуже міцних полегшених тросах і потужного двигуна. Більш точні технічні подробиці не розголошуються. Швидкісні показники ліфта занесені в Книгу рекордів Гіннеса. Відомо, що підйомник оснащений вдосконаленими пристроями безпеки і гальмівною системою. Важлива особливість ліфта – практично повна відсутність шуму при переміщенні.

Інтелектуальна система управління ліфтами Міконік 10

Ця система розроблена спеціально для раціоналізації роботи ліфта в великих офісних і торгових центрах. Суть роботи даної системи полягає в наступному. Пасажир, ще не наблизившись до ліфта, натискає кнопку виклику і вказує, на який поверх він хоче проїхати. Кабіна прибуває за ті секунди, поки людина входить в ліфтовий хол. Система дозволяє групувати пасажирів, яким потрібно потрапити на один поверх. Таким чином, скорочується час очікування ліфта і зменшується кількість зупинок кабіни.

Сучасні підйомники – це потужні інтелектуальні механізми, що працюють на рекордних швидкісних показниках. Наша компанія активно вивчає світовий досвід ліфтової індустрії, щоб впроваджувати цікаві інноваційні рішення на території нашої країни.

схожі статті